HaberMatik V3.2

logo

MEVCUT İLÇE BAŞKANI KAHVECİOĞLU YENİDEN ADAYLIĞINI AÇIKLADI

MEVCUT İLÇE BAŞKANI KAHVECİOĞLU YENİDEN ADAYLIĞINI AÇIKLADI

İyi Parti Anamur İlçe Başkanı Osman Kahvecioğlu, parti binasında düzenlediği basın toplantısında 2 Aralık 2022 Cuma günü Kaplan Düğün Salonu’nda yapılacak olan olağan genel kurulda tekrar İlçe Başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

Açıklama öncesi saygı duruşu ve İstiklal Marşı okundu. Kahvecioğlu’nun öz geçmişini ilçe sekreteri Salih Kutlu okudu. Daha sonra adaylığını açıklamak için mikrofonu alan Kahvecioğlu, “Benim arkamda kimse yok. Sadece ve Sadece Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve Genel Başkanı Merak Akşener Hanımefendi var. Sadece İYİ Parti’nin adamıyım. Başka kimsenin adayı olmadım.” “2 Aralık Cuma günü yeniden aday olma konusunda bana destek veriyor musunuz?” diye sordu. Salonda bulunanların alkışla karşılık vermesine teşekkür etti.

Açıklamasında birlik beraberlik ve dayanışmaya vurgusu yapan Kahvecioğlu, “ Şimdi zaman birlik, beraberlik ve dayanışma zamanıdır.  İyi Parti’yi genel başkanımız Sayın Meral Akşener’in liderliğinde iktidara taşıma vaktidir. Şimdi zaman önümüzde yapılacak cumhurbaşkanı ve genel seçimlere hazırlanmak, bunu da siz yol arkadaşlarımla gece gündüz, kar-kış demeden çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmadan bütün gönüllere girerek, genel başkanımız Sayın Meral Akşener’in ve genel merkezimizin emrinde tek yumruk olarak, bir tek hedefe odaklanarak İyi Parti’mizi Anamur’da, Mersin’de ve nihayetinde Türkiye’de birinci parti yapmak ve genel başkanımız Sayın Meral Akşener hanımefendiyi başbakan yaparak Türkiye’mizi iyi  ve güneşli günlere taşıma zamanıdır. İşte tüm bu sebeplerden dolayı; 2 Aralık 2022 cuma günü Kaplan düğün salonunda yapacağımız birlik, beraberlik ve dayanışma şölenimiz olan Anamur ilçe kongremizde yeniden İyi Parti Anamur İlçe Başkanlığına adaylığımı açıklıyor, her birinizin desteğini bekliyorum.

Ayrıca bu güne birlik ve beraberlik için kenetlendiğim, desteğini esirgemeyen yönetim kurulu üyelerimize, kadın kolları başkanımız ve yönetimine, gençlik kolları başkanımız ve yönetimine huzurlarınızda teşekkür eder, saygılar sunarım.

Siz değerli basın mensupları ve yol arkadaşlarıma katılımınız için ayrı ayrı teşekkür ediyor, hepinize  saygılar sunarım. Sağ olun var olun. Başaracağız, başaracağız, başaracağız,

Ne mutlu türküm diyene.

Program Partiye yeni katılan iş insanı Ali Karagölü’ye İlçe Başkanı Osman Kahvecioğlu tarafından parti rozeti takılmasıyla program son buldu.

#

SENDE YORUM YAZ