HaberMatik V3.2

logo

ANTSO Başkanı Tuna’dan yılbaşı kutlaması

ANTSO Başkanı Tuna’dan yılbaşı kutlaması

Anamur Ticaret ve Sanayi Odası (ANTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Tuna, yayımladığı yeni yıl mesajında 2024 Yılının insanlığın barış içinde yaşadığı, sağlık, mutluluk, bolluk, bereket, kardeşlik, huzur içinde geleceğe umutla baktığı bir yıl olmasını diledi.
Anamur Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tuna, açıklamasında şu ifadelere yer verdi; “Acısıyla tatlısıyla bir yılı daha geride bırakıyor, umut ve beklentilerimizle yeni bir yıla giriyoruz. 
İş dünyası olarak, sorunlarımız olduğu gibi, büyük umutlarımız ve hedeflerimiz bulunmakta. Biz, Anamur Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi olarak, sorumluluğumuzun bilincindeyiz. 2024 yılında ülkemizin, Anamur ve Bozyazı’mızın daha aydınlık, huzurlu, istikrarlı ve ekonomik açıdan refah seviyesi yüksek günlere ulaşması hepimizin ortak temennisi. 
 Yeni yılda da huzura ve başarıya olan inancımızı koruyarak, beklentilerimize ulaşmak için toplumun tüm kesimleri ile el ele vererek, Anamur ve Bozyazı İlçelerimizin hak ettiği noktaya taşımak için azimle çalışmaya devam edeceğiz. Yaptığımız her işte olduğu gibi, 2024 yılında da,  Anamur ve Bozyazı’mızı özlemini duyduğumuz zirveye (tarım ve turizm alanında) taşımak için var gücümüzle çalışacağız.
Anamur ve Bozyazılı hemşerilerimizin ve camiamızın yeni yılını kutlar, 2024 yılının ülkemize, huzur ve refah getirmesi temenni ederim.’

#

SENDE YORUM YAZ