HaberMatik V3.2

logo

 ANTSO BAŞKAN ADAYI OĞUZ, “YEREL TİCARETİ GÜÇLENDİRECEĞİZ!

 ANTSO BAŞKAN ADAYI OĞUZ, “YEREL TİCARETİ GÜÇLENDİRECEĞİZ!

Anamur Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı Ertuğrul Oğuz seçim çalışmaları kapsamında Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Özkan Poçulu ile Anamur Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ahmet Özdemir’i ziyaret etti.

Ziyaret sırasında Anamur ve Bozyazı’nın sorunları ele alındı ve seçilmeleri halinde Anamur ve Bozyazı için planladıkları projeler paylaşıldı. Anamur ticaretinde en büyük yarayı yerel ticaret yapan esnafın aldığını belirten ANTSO Başkan Adayı Oğuz, yerelde ticaret yapan esnafımız bizim önceliğimiz dedi. Seçilmeleri halinde yerel ticareti geliştirecek projelerinin hazır olduğunu halkımızın alışverişini yerel markalardan ve esnafımızdan yapmasının özendirileceği ve yönlendirileceği kampanyalar düzenleyeceklerini belirtti.

İlgili oda ve kooperatiflerle uyum içinde çalışacaklarını belirten Oğuz, eğitimden, kültüre, spordan turizme ilçemize hareket getirecek festival, turnuva, gezi, sempozyum gibi düzenlenecek etkinliklerle 12 ay boyunca ilçemize misafir alacak otelden, restorana, marketten, manava tüm esnafımıza katkı sağlayacağız dedi.

Doğrudan yerel esnaftan yapılan alışverişin artacağı projelerinin hazır olduğunu dile getiren ANTSO Başkan Adayı Ertuğrul Oğuz yerel ticaret güçlenecek esnafımız mutlu olacak dedi.

#

SENDE YORUM YAZ

https://www.anamurgundem.com.tr/wp-admin/themes.php?page=hm_theme_options