HaberMatik V3.2

logo

ZİYARET MİTİNGE DÖNÜŞTÜ

ZİYARET MİTİNGE DÖNÜŞTÜ

AK Parti Anamur İlçe Teşkilatı, MHP Anamur İlçe Teşkilatı’na iade-i ziyarette bulundu.

AK Parti Anamur İlçe Başkanı Feyzullah Yılmaz ve yönetimini parti binası önünde MHP Anamur İlçe Başkanı Adnan Gübbük ve MHP Anamur Belediye Başkan Adayı Hidayet Kılınç ve partililer karşıladı.

ADNAN GÜBBÜK: “GERÇEK ANLAMDA BUGÜN START VERİYORUZ”

AK Partili ve MHP’lilerin de katılımıyla mitinge dönüşen ziyarette topluluğa hitap eden ev sahibi MHP Anamur İlçe Başkanı Adnan Gübbük, şunları söyledi:

“İki gün önceki AK Parti’yi ziyaretimizde Feyzullah Başkanım bize çok güzel bir misafirperverlik göstermişti. Biz de kendilerini burada ağırlamaktan onur ve gurur duyuyoruz. Bildiğiniz üzere Cumhur ittifakı adı altında beraber seçim çalışmalarımıza devam ediyoruz. Gerçek anlamda çalışmalarımıza bugünden itibaren start veriyoruz. Biz bir buçuk aydır normalde çalışıyoruz  ama bugünden itibaren birlik ve beraberlik içerisinde tam gaz start veriyoruz.”

FEYZULLAH YILMAZ: “BİRLİKTE RAHMET, AYRILIKTA AZAP VAR”

AK Anamur Parti İlçe Başkanı Feyzullah Yılmaz da konuşmasında birlik beraberlik vurgusu yaparak şunları söyledi:

“İnşallah beraber yürüyeceğiz Rabbime hamd ediyorum ne kadar dua etsek ne kadar niyaz da bulunsak azdır. Bugün bu kardeşliği bu birlik beraberliği hep beraber görüyoruz ve haklı gururunu yaşıyoruz. Birlikte rahmet var, ayrılıkta azap var . Azabın içinde olanlar ne kendi çocuğunu sever, ne atasını sever, ne geleceğini sever, ne bayrağını sever, ne Allah’ını sever. Ama biz elhamdülillah Allah’tan korkan milleti için canını feda edecek nitelikte vatana aşık olan ümmetiz. Aydınlık geleceğe yürüme noktasında bütün makam mevkileri eliyle tersine iten iki büyük onurlu gururlu camianın fertleri olarak ne kadar şükretsek, ne kadar hamd etsek azdır. Rabbim ayrılık, gayrılık bir daha yaşatmasın. Rabbim pazara kadar değil, mezara kadar götürsün. Hepimizin bu birlik beraberlik güçlensin daha da yücelterek daha da kuvvetlendirerek İnşallah. Memleketine, bayrağına, toprağına, Allah’ına inancına hizmet ettik diye gurur duyan ve bu hizmetten dolayı da o mertebelere yükselten vatandaş olmayı bizlere nasip etsin. Olduğumuz için sevinçli ve gururluyuz. Rabbim inşallah bu beraberliklerin sayısını arttırsın,sayımızı çoğaltsın. Bizim milletimizinve vatanımızın bekası için, geleceği için oyun oynayanları fitne fesat içerisinde olanları her türlü hain düşüncede olanları kendi tuzaklarının içerisinde zehir eylesin. Kendi tuzaklarının içerisinde yok etsin. Bu milleti payidar eylesin. İnşallah önümüzdeki 31 Mart akşamında hep beraber Cumhuriyet Meydanı’nda bu coşkuyu beraber yaşayalım. 1 Nisan’da memleketimizi caddesinden, sokağından, çöp tenekesinden, parkından ne hizmeti varsa her ucundan, bucağından, her köşesine kadar hep beraber makam mevki oturan insanlar olarak değil sizlerle bizlerle omuz omuza ne gerekiyorsa yapalım, inşallah yapmak için de gayret gösterelim. Ben buradan şahsım ve teşkilatım adına Sayın Cumhurbaşkanımıza  ve Sayın Devlet Bahçeli’ye hürmetlerimizi selamlarımızı gönderiyorum. Onların çizdiği yolda 1 milim sapmadan yürüyeceğimize söz veriyoruz . Zaferi de inşallah hep beraber göreceğiz.”

KILINÇ: “HEDEFİMİZ YÜZDE 70”

Cumhur ittifakının Anamur Belediye Başkan Adayı Hidayet Kılınç ise gün geçtikçe kalabalıklaştıklarını coşku ve heyecanın arttığını ifade ederek, “Bizim karşımızda Allah’ın izniyle bırak adayları hiç kimse duramayacak. Sayın Cumhurbaşkanımızın ve Sayın Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli’nin talimatları doğrultusu ile işte gönülleri bir olan sizler resmiyet kazandırdınız. Her ikisine de teşekkür ediyorum Allah onlardan razı olsun. İnşallah bu kalabalığımız artarak 31 Mart’a kadar devam edecek. Bizim hedefimiz Anamur’da İnşallah yüzde 50 falan değil yüzde yetmişler. Türkiye’de inşallah Anamur rekor kıracak” dedi.

“ANAMUR’U 5 SENE SONRA MARKA ŞEHİR YAPACAĞIZ”

Anamur’un derdini biliyoruz, Anamurlu’nun ihtiyacını biliyoruz, hemşerilerimizin sıkıntısını biliyoruz diyen Kılınç, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Belediye Başkanlığı’nın ne olduğunu hangi sorumlulukta olduğunu biliyoruz. Belediye Başkanı Şehrül Emin’dir yani Şehrin en emin olunan kişisidir. Malını, canını, namusunu emanet edeceğin kişidir. Allah’ın izniyle saydığım bu 3 şeyi emanet etmek de hiç geri durmayacağınızı biliyorum. Bu konuda size namusum ve şerefim üzerine söz veriyorum. Belediye başkanının görevlerini biliyoruz.  Asli görevleri bellidir yoldur, sudur, çöptür. Biz bunu zaten yapacağız yapmayanlar utansınlar. Bunlardan Allah’ın izniyle hiç bir sıkıntınız olmayacak. Bizim hedefimiz Anamurumuzu dünyada tanınan, Türkiye’de en önde olan bir ilçe yapmaktır. Bunu da hem Büyükşehir’i alarak hem işte iktidar temsilcimiz ilçe başkanımızla beraber Ankara’ya giderek hep beraber Allah’ın izniyle hem genel iktidardan, hem yerel iktidardan, hem Büyükşehir iktidarından gerekli yardımları alarak yapacağız. Anamur’u 5 sene sonra bu konuşulan problemlerini çözerek marka şehir yapacağız. Bizim hedefimiz budur. Bu hedefleri İnşallah işte Ak Partililer olarak, işte MHP’liler olarak gönlünüzü ortaya koymanızla ben de gönlümü sonuna kadar ortaya koyarak gerçekleştireceğiz. Bu memleket için sonuna kadar mücadele edeceğim.”

“HERKESİ KUCAKLAYACAĞIZ, TÜM GÖNÜLLERE GİRECEĞİZ”

Kılınç, birlikteliğin seçim kazanıldıktan sonra da süreceğine işaret ederek, sözlerine şöyle devam etti:

“Birlikteliğimiz yarın makamda olduğumuz vakit aynı şekilde devam edecek. Onları hep beraber el ele arkadaşlarımızla beraber bu problemleri çözeceğiz. Sen ben olmayacak. Biz olacak, bu biz devam edecek. O nedenle akşamın bu saatinde bizi ziyaret ettiniz, Hoşgeldiniz kardeşlerim sefalar getirdiniz. Allah sizlerden razı olsun. Bizler hem AK Parti olarak hem MHP olarak sonuna kadar ittifaka uyacağız, bunun yanında İYİ Parti’den bize oy verenleri de kucaklayacağız, CHP’den bize oy verenleri de kucaklayacağız. Biz o nedenle AK Parti olarak, MHP olarak ve diğer partiler olarak birleşip Anamur olacağız. Programlarımızı bundan sonra hep beraber yaparak hızlı bir start vereceğiz. Tüm 56 mahallemizi gezeceğiz. Kapı kapı dolaşmadığımız ev kalmayacak, sıkmadığımız el kalmayacak, gönüllere gireceğiz. Gönüllere girdiğimizi görüyoruz ama tüm gönüllere gireceğiz. Tüm Anamur’a talibiz diyorum bu ittifakın sonsuza kadar devam etmesini istiyorum sizlere teşekkür ediyorum. Allah sizlerden razı olsun.”

 

Etiketler: » »
#

SENDE YORUM YAZ