HaberMatik V3.2

logo

Vali Su, ormancıları ağırladı

Vali Su, ormancıları ağırladı

Mersin Valisi Ali İhsan Su, ‘Dünya Ormancılık Günü ve Orman Haftası’ münasebetiyle Mersin Orman Bölge Müdürü Mahmut Yılmaz ve beraberindeki heyeti kabul etti.

Valilik Makamında gerçekleşen kabulde konuşan Vali Su, hafta boyunca ülkemiz genelinde olduğu gibi ilimizde de düzenlenen ziyaret ve etkinliklerle, toplumumuzda orman konusundaki farkındalığın daha da artırılması ve ormanlarımızın önemi konusunda vatandaşlarımızın bilgilendirilmesi amacıyla birçok faaliyet ve etkinlik yürütüldüğünü kaydetti.

Konuşmasının sonunda Bölge Müdürü Yılmaz’ın nezdinde, tüm personelin ‘Dünya Ormancılık Günü ve Orman Haftası’nı kutlayan Vali Ali İhsan Su, Orman Bölge Müdürü Yılmaz ve ekibine de bundan sonraki çalışmalarında başarılar diledi.

Bölge Müdürü Mahmut Yılmaz’ın ise kutlama programı kapsamında ilimizde gerçekleştirilecek etkinlikler ile Bölge Müdürlüğü olarak yürüttükleri faaliyet ve çalışmalar hakkında Vali Su’ya bilgi verdiği kabul, bir süre sohbet edilmesinin ardından sona erdi. 24 Mart 2018022 24 Mart 2018023 24 Mart 2018024

Etiketler: »
#

SENDE YORUM YAZ