HaberMatik V3.2

logo

Uzay Ünlüselek EMİTT Fuarında Anamur’u tanıttı

Uzay Ünlüselek EMİTT Fuarında Anamur’u tanıttı

Mersin Büyükşehir Belediyesi, 26. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda (EMITT) Mersin’in güzelliklerini tanıtırken Ünlüselek Turizm İşletmesi sahiplerinden Uzay Ünlüselek, Anamur ve tesislerinin tanıtımını yaptı.

Önemli turizm zirvelerinden EMİTT Fuarında Mersin Büyükşehir Belediyesi tarafından açılan 245 metrekarelik stant da Ünlüselek Otel’de yer aldı.

Mersin Büyükşehir Belediyesinin himayesinde stant açtığını belirten Anamur Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Üyesi iş insanı Uzay Ünlüselek, dikkat çeken tanıtım konseptiyle fuarda yerini alan Mersin Büyükşehir Belediyesi standının, çok sayıda yerli ve yabancı ziyaretçinin ilgi odağı olduğunu söyledi.

Açılan tüm turizm ve gastronomi fuarlarına katılarak Ünlüselek olarak stant açan Uzay Ünlüselek,”Yaptığımız işte yeniliği yakalamak farklı kültürlere hem işletmemizi hemde ilçemizi tanıtmak adına tüm turizm ve gastronomi fuarlarına katılıyoruz. Gastronomi fuarlarına aşçımızla katılarak onların da farklı kültürlerin yemeklerini tanımalarını sağlıyoruz. Yaptığımızda işte yenliği yakalamak durumundasınız.

Anamur’un doğal ve tarihi güzelliklerini içeren broşürler, ilçemizi tanıtıcı farklı materyaller de hediye ediyoruz. Katıldığımız tüm fuarlardan geri dönüşler mutlaka oluyor.” Dedi.

#

SENDE YORUM YAZ