logo

TUNA MİMARLIK GÖRKEMLİ BİR TÖRENLE AÇILDI

TUNA MİMARLIK GÖRKEMLİ BİR TÖRENLE AÇILDI

 resim009Anamur’a Mimarlık hizmeti ile yeni bir imaj kazandıracak olan  Mimar Derya Tuna’nın yeni işyerinin açılışı görkemli bir törenle hizmete girdi.

Önceki gün Sağlık Mahallesi Hacı Latif Caddesinde açılışı yapılan Tuna Mimarlık’ın açılışı dua okunarak başladı. Daha sonra Kurdele kesimi için Kaymakam Cengiz Cantürk, Belediye Başkanı Mehmet Türe, Başkan Yardımcısı Ali Ayhan, Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Akif Dönertaş, Emniyet Müdürü Fuat Tuğluoğlu, Milli Eğitim Müdürü Aziz Dağıstan, Milli Eğitim Şube Müdürü Muhsin Bozdağ, Jandarma Komutanı Yüzbaşı Hayrettin Fidan açılışı birlikte yaptılar.

Çok sayıda davetlinin’de katıldığı açılışta kısa bir konuşma yapan Anamur Kaymakamı Cengiz Cantürk, “ Anamur’da bu alanda hizmet veren Mimarların eskilerden daha yeni projeler ile  hizmet vermelerini isteyerek,  Tuna Mimarlığın bu konuda Anamur’ a yenilikler getireceğini umut ediyor, hayırlı uğurlu olmasını diliyorum”Dedi. Açılışta davetlilere ikram edilen kokteylin ardından yeni işyerini gezen vatandaşlar işyeri sahibi Derya Tunaya hayırlı olsun dileklerinde bulundular.resim010resim008resim007resim006resim005

#

SENDE YORUM YAZ