HaberMatik V3.2

logo

Toys Island Oyuncak Mağazası açıldı

Toys Island Oyuncak Mağazası açıldı

Anamur Belediye Meclisi Üyesi Ahmet Çetin’in damadı Okan Çınar Malkoçoğlu tarafından işletilecek Toys Island Oyuncak Mağazası törenle hizmete açıldı.

Akdeniz Caddesi Yapı Kredi Bankası karşısındaki mağazanın açılışına Anamur Kaymakamı Bilal Bozdemir, Belediye Başkanı Hidayet Kılınç, Mersin Büyükşehir Belediyesi Anamur Koordinasyon Sorumlusu Erdal Karan, Belediye Başkan Yardımcıları Mahmut Kara, Türkan Kasapoğlu ve Mehmet Tuğrul, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Özkan Poçulu, Anamur Müftüsü Mehmet Fidan, MHP Anamur İlçe Başkanı Adnan Gübbük, iş insanları ve çok sayıda davetli katıldı.

Açılış konuşmasını yapan Emekli Öğretmen Ethem Ziya Alıçlı, “Bu işyerinin ilçemize katkı yapacağına inanıyorum. Bol kazançlar diliyorum” dedi.

İlçe Müftüsü Mehmet Fidan tarafından gerçekleştirilen duanın ardından kurdele kesilerek mağazanın açılışı yapıldı.

Anamur Kaymakamı Bilal Bozdemir ise “Bugün Anamur’un ticari hayatına bir işletme daha dahil oldu. İşyeri sahiplerine ve ilçemize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum, bol kazançlar diliyorum” diye konuştu.

Anamur Belediye Meclisi Üyesi Ahmet Çetin de damadı Okan Çınar Malkoçoğlu ile birlikte davetlilere eşlik ederek, ürünler hakkında bilgi verdi. Davetliler de mağazadan alışveriş yaptı.

Okan Çınar Malkoçoğlu, Anamur Gündem’e yaptığı açıklamada, çocuklar ve aileleri için birbirinden güzel ve eğlenceli oyuncakların yer aldığı mağazada, ziyaretçilere renkli ve neşeli bir alışveriş deneyimi sunmayı amaçladıklarını belirterek, “Toys Island’ın geniş ürün yelpazesi, her yaştan çocuğun ilgi alanlarına ve beğenilerine hitap edecek şekilde tasarlandı. Eğitici oyuncaklardan oyun setlerine, pelüş hayvanlardan akülü arabalara kadar pek çok farklı kategoride oyuncak bulunan mağazamızda çocuklar keyifli vakit geçirecekler” diye konuştu.

#

SENDE YORUM YAZ