HaberMatik V3.2

logo

TEMAD’a Brezilyalı gelin

TEMAD’a Brezilyalı gelin

Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği (TEMAD) Anamur Şubesi Başkanı Mehmet Kerim Akçoru’nun eşi, TEMAD üyesi olan Elif Akçoru’nun biricik evladı Deniz ile Raquel, İzmir/Seferihisar Sığacık’ta Maya Bistro Hotel Beach’de 25 Mayıs 2024 Cumartesi günü yapılan muhteşem düğün merasimi ile dünya evine girdi.

Brezilyalı olan gelinin akrabalarının renk kattığı düğüne dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen misafirler başta olmak üzere seçkin bir davetli topluluğu katıldı. Brezilya kültürüne özgü başlayan merasimde gelinin amcası konuklara kendi kültürleri gereği İngilizce bir konuşma yaparak katılan misafirlere hoş geldiniz dedi.

Türk kültürüne göre devam eden düğünde İzmir’de bulunan Anamurlular da genç çifti yalnız bırakmadı. Davetlilerle yakından ilgilenen genç çiftin mutluluğu gözlerinden okunuyordu. Her ayrıntısı özenle planlanan düğünde davetliler gecenin geç saatlerine kadar eğlendiler.

Ankara’da yapılan “Büyük Emekli Mitingi” sebebi ile düğüne katılamayan TEMAD Genel Başkanı Hamza Dürgen çelenk göndererek genç çifte mutluluklar dileklerini iletti.

#

SENDE YORUM YAZ