HaberMatik V3.2

logo

ŞEMGAY TİCARET İFTAR SOFRASINDA GÖNÜLLERİ  BİRLEŞTİRDİ

ŞEMGAY TİCARET İFTAR SOFRASINDA GÖNÜLLERİ  BİRLEŞTİRDİ

Şemgay Ticaret Firmanın sahibi Mehmet Yıldız ve oğlu Mustafa Yıldız ile ailenin diğer üyeleri, evlerinin bahçesinde verdikleri iftar yemeğine  S. T.K. temsilcileri , firma çalışanları, iş insanları  esnaflar ve üreticiler bir araya geldi.

Yoğun katılımlı yemekte  iftar öncesi Kur’an okundu ve dua edildi. Ardından oruçlar açıldı. İş  insanı  Mehmet yıldız ve oğlu  Mustafa Yıldız, yemekte misafirleriyle tek tek ilgilendi.

İşadamı Mehmet Yıldız, yemekte yaptığı konuşmada, Ramazan ayının birlik beraberliğin pekiştiği, dayanışma duygularının arttığı bir ay olduğunu belirterek, “Sizlere katılımınız için ve bizlerle soframızı paylaştığınız için teşekkür ederiz. Bu mübarek ayda siz dostlarımızla bir araya gelmenin mutluluğunu yaşıyoruz. İnşallah Ramazan Bayramı’na da sağlık ve huzur içinde erişiriz. Tüm üreticilerimize, çalışanlarımıza, iş dünyasına, muhtarlarımıza ve tüm dostlarımıza katılımları için teşekkür ediyorum” dedi.

İşadamı Mustafa Yıldız da “Müşterilerimizle, üreticilerimizle ve iş dünyasıyla zaman zaman bir araya geliyoruz. Ancak bugünkü organizasyon Ramazan ayına denk geldiği için daha da önemli oldu. Katılımınız için hepinize teşekkür ediyoruz. Ramazan bayramınız şimdiden kutlu olsun. Herkese hayırlı işler, bol kazançlar, sağlık ve mutluluk diliyorum” diye konuştu.

Yıldız ailesi, yemeğin ardından misafirleriyle sohbet etti.

#

SENDE YORUM YAZ