HaberMatik V3.2

logo

POLAT AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ

POLAT AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ

Anamur Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Polat&Arzu Polat çifti ilk ağrıları Mümtaz Kaan’ı evlendirdi.
Esentepe Mahallesi sakinlerinden Zahide&Yaşar Erdem çiftinin kızları Raziye ile Arzu&İbrahim Polat çiftinin evlatları Mümtaz Kaan Polat,  geçtiğimiz yıl Haziran ayında

Evlilik yolunda ilk adımlarını atmışlardı.
Düğünden önce Esentepe Mahallesindeki Evlerinin bulunduğu sokakta eş, dost ve Mahalle sakinlerinin katılımı ile yapılan kına gecesinde Raziye ile Mümtaz Kaan’ın arkadaşları onları yalnız bırakmadı.
Anamur Bağımlılıkla Mücadele ve Yardımlaşma Derneği (ABYAD)Başkanı  Mehmet Gümüş de  düğünün sunumlarını yaptı.
Alyans  düğün salonunda yoğun bir katılımla yapılan   düğün törenine, Anamur  Kaymakamı Bilal Bozdemir ve eşi Berrin Bozdemir,Belediye  Başkanı Durmuş  Deniz,AKParti İlçe Başkanı  Burak Bulut, MHP İlçe Başkanı   Av.Mehmet Yayla’nın da  hazır bulunduğu düğünde,   genç çiftin nikahını belediye başkanı Durmuş Deniz kıydı.Nikah  şahitliklerini ise  Kaymakam Bilal  Bozdemir  üstlendi.
Belediye Başkanı Durmuş Deniz, genç çiftlere mutlu olmaları dileğinde bulunarak tebrik etti.
Anamur Kaymakamı Bilal Bozdemir ise, çiftlere bir ömür mutluluklar dileyip iyi günde kötü günde eş olmanın gerektirdiği sorumluluklara uyulmasının önemini vurguladı.
Düğün töreninde gelin ve damat arkadaşları ile birlikte bol bol oynayıp dans ederken, çiftin mutluluğu görülmeye değerdi.

#

SENDE YORUM YAZ