HaberMatik V3.2

logo

 Özel Gümüş Alp Diş Sağlığı Polikliniği görkemli bir törenle açıldı

 Özel Gümüş Alp Diş Sağlığı Polikliniği görkemli bir törenle açıldı

ÖZEL Gümüş Alp Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Anamur Esentepe Mahallesi Sultan Alaattin Caddesinde İş insanı Ali İhsan Alp’in oğlu, Diş teknisyeni Abdullah Gümüş’ün damadı Hidayet Alp’in yaptığı diş polikliniği yoğun bir katılımın olduğu açılış töreni ile kurdelesi kesilerek hizmete açıldı.

Ağız ve diş sağlığının her branşında hizmet veren Gümüş Alp Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nin açılış konuşmasını Mehmet Gümüş yaptı. Gümüş konuşmasında, “ Bu polikliniğin açılırken uzun emekler ve çalışmalar sonucu olduğunu; Adana Mersin ve Antalya’da birçok poliklinik ziyaret edildiğini, Aynı zamanda 3 katlı, 600 metrekare büyüklüğündeki ve 5 tane kliniği olan bu poliklinikte 3 hekimle 15 kişilik bir çalışma ekibinin hizmet vereceğini, Polikliniğin mimarisini, projesini ve müteahhitliğini de mimar Şamil Gümüş’ün üstlendiğini söyledi.  Gümüş sözlerinin sonunda Poliklinik kurucuları adına davete icabet eden tüm katılımcılara da teşekkür etti.

 Konuşmanın ardından Mimar Şamil Gümüş’e amcası Abdullah Gümüş tarafından plaket verildi. Ardından kurdele kesimi ile polikliniğin açılışı gerçekleşti.

Belediye Başkanı Hidayet Kılınç, Danıştay Üyesi Nizamettin Kalaman, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Rüştü Şen, Anamur Baro Başkanı Avukat Selahattin Özilice, İYİ Parti GİK üyesi Mehmet Türe, MHP Anamur İlçe Başkanı Adnan Gübbük, DP Anamur İlçe Başkanı Murat Özdemir BBP Anamur İlçe Başkanı Mustafa Kemal Aslan, Vatan Partisi Anamur İlçe Başkanı Nakiye Çamlı, Anamur Bozyazı Ziraat Odası başkanı Ahmet Şeref Gümüş, Anamur Esnaf Kredi Kooperatifi Başkanı Ahmet Özdemir, Anamur Esnaf Sanatkarlar Odası Başkanı Özkan Poçulu, Kükürlüler derneği başkanı Gülay Uysal, Anamed Hastanesi Başhekim yardımcısı Uzman Dr. Hasan Çetinkaya ve Poliklinik hekimleri Dt. Hidayet Alp, Dt. Şeyhmus Olgaç, Dt. Asena Seyilhan, İşadamı Ali İhsan Alp, İş insanı Abdullah Gümüş, mimar Şamil Gümüş birlikte kurdele kesimini gerçekleştirdiler.

Daha sonrasında protokol üyeleri, gazetecilerle birlikte polikliniği gezerek hayırlı olsun dileklerini iletip, poliklinik hakkında bilgi aldılar. Gümüş Alp Ağız ve Diş Sağlığı polikliniği kurucuları, açılış sonrası tüm protokol üyeleri ile açılışa katılan davetlilere katılımlarından dolayı teşekkür ettiler.

#

SENDE YORUM YAZ