HaberMatik V3.2

logo

Özdemir ailesinin mutlu günü

Özdemir ailesinin mutlu günü

Anamur Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatif Başkanı Ahmet Özdemir’in oğlu Bahadır Özdemir, Gözde Gedik ile hayatını birleştirdi.

Nuray-Bekir Gedik çiftinin kızı öğretmen Gözde Gedik ile Nuran-Ahmet Özdemir çiftinin oğlu polis Bahadır Özdemir, 82 Sosyal Tesisleri’nde gerçekleşen düğünle evlendi.

Düğüne, Anamur Kaymakamı Bilal Bozdemir, Belediye Başkanı Hidayet Kılınç, Anamur Cumhuriyet Başsavcısı AK Parti Anamur İlçe Başkanı Feyzullah Yılmaz, MHP Anamur İlçe Başkanı Adnan Gübbük, CHP Anamur İlçe Başkanı Arif Çakırcı, İYİ Parti Anamur İlçe Başkanı Osman Kahvecioğlu, İYİ Parti GİK Üyesi Mehmet Türe, S.S. 1 Bölge Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifleri Bölge Birliği Başkanı Muhammet Yalçın, Tarsus Kooperatif Başkanı Mahmut Şahin, Osmaniye Düziçi Kooperatif Başkanı Abdullah Yaş, Osmaniye 7 Ocak Kooperatif Başkanı Eyüp Bülbül, Osmaniye Bahçe Kooperatif Başkanı Mustafa Adanır, Ceyhan Kooperatif Başkanı İbrahim İkidağ, Tarsus Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı Kaptan Kiltaş, Mezitli Kooperatif Başkanı Bünyamin Önel, Aydıncık Kooperatif Başkanı Mithat Akıncı, Bozyazı Kooperatif Başkanı Erdoğan Duru, Halkbank Anamur Şube Müdürü Numan Türe, Halkbank Alanya Şube Müdürü Hakan Atlıhan, Halkbank Bozyazı Şube Müdürü Hakan Çalışkan, muhtarlar, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, iş insanları, esnaflar, kooperatif yönetim kurulu üyeleri ve ortakları, gelin ve damadın Antalya’daki mesai arkadaşları ve çok sayıda davetli katıldı.

Başkan Ahmet Özdemir, eşi Nuran Özdemir ve dünürleriyle birlikte misafirlerini tek tek karşılarken, düğüne yoğun katılım oldu. Özdemir çifti, yemekli düğünde misafirleriyle tek tek ilgilenirken, genç çift havai fişek gösterisiyle sahneye geldi.

Düğüne katılan misafirler, danslar ve oyunlarla genç çiftin mutluluğuna ortak olurken, Anamur Kaymakamı Bilal Bozdemir ve Belediye Başkanı Hidayet Kılınç da sahneye çıkarak oyunlarla eğlenceye katıldı.

Başkan Ahmet Özdemir, düğünde yaptığı konuşmada, “Uzaktan ve yakından buraya teşrif ederek bu mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmadığınız için teşekkür ederiz. Sizlerle bir arada olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Hoşgeldiniz, şeref verdiniz” dedi.

Görkemli düğün töreninde genç çift hazırlanan özel pastayı kesti. Geleneksel kuşak bağlama ve takı töreninin ardından gelin ve damadın arkadaşları ve yakınları dans edip oyunlar oynayarak genç çifte eşlik etti.

#

SENDE YORUM YAZ