HaberMatik V3.2

logo

 Olcay Klavuz’dan  Anamur Ülkü Ocaklarına ziyaret

 Olcay Klavuz’dan  Anamur Ülkü Ocaklarına ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi Mersin Milletvekili- Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz, Anamur Ülkü Ocakları Başkanı, Öğretmen Mehmet Satar’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

 Ülkü Ocakları Başkanı Mehmet Satar ve yönetimi Kılavuz’a ülkü ocaklarına vermiş olduğu desteklerinden dolayı teşekkür etti.

 Ziyarette konuşan Milliyetçi Hareket Partisi Mersin Milletvekili- Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz, “ Anamur Ülkü Ocakları Başkanı olarak yeni seçilen Sayın Satar’ı ve yönetimini tebrik ederim. Cenabı hak birlikteliğimizi daim etsin.  Zor bir dönemden ve süreçten geçiyoruz. Bizler tabanda Cumhur İttifakı ruhu ile bir ve beraber koşturmaya devam ediyoruz Allah birliğimizi ve beraberliğimizi daim eylesin” dedi.

Ülkü Ocaklarına vermiş oldukları destekten dolayı Mersin Milletvekili- Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz’a teşekkür eden Ocak Başkanı Satar , “Sayın Mersin Milletvekilimiz ve Ülkü Ocakları Genel Başkanımız Olcay Kılavuz’a nazik ziyareti  için tekrar çok teşekkür ediyorum. Gençleri ve Türk-İslam ülkücülerini burada yetiştirmek için elimizden gelen çalışmayı yapıyoruz. Bu konuda da Ülkü Ocağımıza vermiş oldukları desteklerinden dolayı da ayrıca teşekkür ederim” dedi.

Yapılan görüşme ve fikir alış verişinden sonra ziyaretten duyduğu memnuniyeti tekrar dile getiren Satar  ve yönetimi Olcay Kılavuz’u yolcu etti.

#

SENDE YORUM YAZ