HaberMatik V3.2

logo

Ö.E. Mersin İl Başkanı Durmuş Yılmaz, “İstikrarımız devam ediyor”

Ö.E. Mersin İl Başkanı Durmuş Yılmaz, “İstikrarımız devam ediyor”

Özel Eğitim Konfederasyonu Mersin İl Başkanı Durmuş YILMAZ, “Türkiye’nin 81 ilinden gelen katılımcılarla Antalya’da beşinci kez düzenlenen ÖZEL EĞİTİMDE REHABİLİTASYON MERKEZLERİNİN ROLÜ VE EĞİTİM NİTELİKLERİNİN ARTIRILMASI, TÜRKİYE BULUŞMALARI toplantısına katıldı.

Antalya’da düzenlene toplantıya katılım sağlayarak amacının eğitimin niteliklerini geliştirmek, olduğunun altını çizen Ö.E. Mersin İl Başkanı Durmuş Yılmaz, “Rehabilitasyon Merkezlerimizde verilen eğitimin niteliklerini geliştirmek, çalışan personellerimizin özlük haklarını iyileştirmek ve sistemin sürdürülebilirliğini sağlamak, engelli yavrularımıza, ailelerimize ve çalışanlarımıza karşı sorumluluğumuzdur. Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezleri olarak şu anda,️ 3150 kurum,

️ 525 bin öğrenci ve  ️ 52 bin çalışanımızla biz büyük bir aileyiz! Bugüne kadar da 960 bin engelli bireye eğitim vererek onları topluma kazandırmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Öğrencilerimize daha yüksek standartlarda eğitim verebilmek, bu amaçla merkezlerimizin kurumsal altyapısını yapısını güçlendirmek öncelikli amaçlarımız arasındadır. Emeği Geçen Herkesten Allah Razı Olsun.Allah birliğimizi bozmasın”dedi.

#

SENDE YORUM YAZ