HaberMatik V3.2

logo

Millet İttifakı, pazar esnafını ziyaret etti

Millet İttifakı, pazar esnafını ziyaret etti

Millet İttifakı’nı oluşturan 6 partinin Anamur İlçe Başkanları ve yöneticileri, salı pazarında esnaflar ve vatandaşları ziyaret etti.

Ziyarete, CHP Mersin İl Başkan Yardımcısı Seyfettin Ankay, CHP İlçe Başkanı Durmuş Deniz, İYİ Parti İlçe Başkanı Osman Kahvecioğlu, Saadet Partisi İlçe Başkanı Menderes Bora, Demokrat Parti İlçe Başkanı Murat Özdemir, Deva Partisi İlçe Başkanı Murat Doğan, Gelecek Partisi İlçe Başkanı Hasan Şahincileroğlu, CHP Kadın Kolları Başkanı Medine Tunç, CHP Gençlik Kolları Başkanımız Nail Ünlü ve partilerin katıldı.

CHP Anamur İlçe Başkanı Durmuş Deniz, ziyaretle ilgili yaptığı açıklamada, “Başkanlarımız ve yöneticilerimizle birlikte esnaflarımızı ziyaret edip vatandaşlarımızla sohbet ettik.Ülke gündemine dair değerlendirmelerde bulunduk. Cumhurbaşkanı Adayımız Sn. Kemal Kılıçdaroğlu ile ülkemize yeniden baharlar getireceğimizin sözünü verdik.  Birlik ve beraberlik içinde yaşayacağımız huzurlu bir Türkiye için, birlikte başaracağız.  15 Mayıs sabahı Millet İttifakı kazanacak.  13. Cumhurbaşkanımız Sn. Kemal Kılıçdaroğlu olacak” dedi.

#

SENDE YORUM YAZ