HaberMatik V3.2

logo

Deniz;Biz kavga etmeye değil kucaklaşmaya geliyoruz”

Deniz;Biz kavga etmeye değil kucaklaşmaya geliyoruz”

Millet İttifakı’nı oluşturan siyasi partilerin ilçe başkanları ve partililer CHP ilçe binasında düzenlenen kahvaltıya katıldılar.

Organizasyona ev sahipliği yapan CHP Anamur İlçe Başkanı Durmuş Deniz, ittifak adına yaptığı açıklamada, şunları kaydetti:

“Kıymetli Anamurlular,

Sevgili Dostlarım;

Ülkemiz yarın seçime gidiyor. Bu seçim 100. yıllık Cumhuriyetimizin en önemli seçimidir.

Millet İttifakı partileri olarak: 85 milyon vatandaşımızla birlikte bu seçimde Allahın  izniyle iktidara geliyoruz ve seçimin ilk turunda sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nu Ülkemizin 13. Cumhurbaşkanı yapacağız.

Bu seçimde, 21 yıllık AKP iktidarı ile birlikte milletimizin kamplaştırılmasına, kutuplaştırılmasına, ötekileştirilmesine, bölünmesine bir son vereceğiz. Tek adam rejimine yeter, söz milletindir diyeceğiz.

Değerli hemşerilerim,

Bizler için Vatan, Millet, Bayrak kutsaldır. Bizler için vatanımızın ülkesi ve milleti ile bölünmez bütünlüğü asla vazgeçilmezdir. Bizler, Kurtuluş Savaşında canıyla, kanıyla bu vatanı koruyan ve bizlere emanet eden ecdadın torunlarıyız. Bizler Mustafa Kemal Atatürk’ün evlatlarıyız. Laik Cumhuriyetimizin ve demokrasimizin yılmaz bekçileriyiz.

Bizler kardeşliğin, sevginin, barışın, birlik ve beraberliğimizin teminatıyız.

Millet olarak birbirimize sarılmayı, kucaklaşmayı  gülmeyi özledik. 13. Cumhurbaşkanımız sayın Kemal Kılıçdaroğlu ile birlikte yarın iktidara geldiğimizde Millet İttifakı olarak, hiç kimseyi ötekileştirmeyeceğiz; herkesle kuçaklaşacağız. Hakkı, Hukuku ve Adaleti hakim kılacağız.

Ülkemize refahı getireceğiz. Bu güzel ülkede artık hiç bir çocuk yatağa aç girmeyecek. Sosyal yardımlar artarak sürecek; ama sağ elin verdiğini sol el görmeyecek. Yoksulluğu yok edeceğiz.

Size söz veriyoruz; Ülke bayram edecek.

Vatan hainleri, bölücüler, Atatürk düşmanları ve bizi birbirimize kırdırmak isteyenler hariç olmak üzere herkesle bu ülkede barış içinde kardeşçe yaşayacağız.

Sevgili Hemşehrilerim,

Kıymetli Arkadaşlarım;

Bu seçim işte bunun için çok önemlidir. Hepimiz yarın sandıklara gideceğiz, oyumuzu vatanın birliği için, kardeşçe kucaklaşmak için kullanacağız. Ve sandıklara sahip çıkacağız, kullandığımız oyların yerine ulaştığından mutlaka emin olacağız.

1 oy 13.Cumhurbaşkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na, 1 oy CHP ve Miilet İttifakına vereceğiz; Ülkemizi aydınlık yarınlara kavuşturacağız.

Seçimlerin barış içinde geçmesini ve Ülkemize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.

Saygılarımla.”

#

SENDE YORUM YAZ