logo

MESKİ Faturamatik hizmete açıldı

MESKİ Faturamatik hizmete açıldı

Anamur Belediyesi Muhasebe Müdürlüğü’nden emekli Onur Atik ve oğlu Kemal Atik tarafından işletilen MESKİ Faturamatik faaliyete geçti.

Yeşilyurt mahallesi Akdeniz caddesi Hasan Söymen apartmanı numara 77/12’de hizmete açılan işyerini oğlu Kemal ile birlikte işleten Onur Atik, Mersin Büyükşehir Belediyesi MESKİ Genel Müdürlüğü’nün Mersin bölgesindeki su tahsilat veznelerini kapatıp, yerine açılacak özel noktalarda vatandaşa daha iyi, güzel, hızlı, sağlıklı, ferah bir ortamda hizmet götürmeyi amaçladığını söyledi.

Bu kapsamda MESKİ’nin Anamur’daki yetkili tahsilat noktası olarak işyerini faaliyete geçirdiklerini ifade eden Atik, “Su faturaları buradan ödendiğinde abonelerden komisyon almıyoruz. Faturada yazan miktarı tahsil ediyoruz. Bu uygulama ile aboneler fatura ödemede kolaylığa kavuşurken, MESKİ de aynı geliri elde edip personel ve yerden tasarruf sağlıyor” dedi.

Atik, vatandaşlara verecekleri hizmetleri şöyle sıraladı:

“- Su (komisyon alınmamakta), elektrik, internet, cep telefonu, digitürk, d smart , tivibu fatura tahsilatı,

– Su, Türk Telekom İnternet, Digitürk, Tivibu abonelik yapma,

– Dask, Kasko, Trafik, Tarsim sigortaları yapma,

– Telefon hat taşıma, kontör yükleme,

– Dizüstü Bilgisayar, Tablet satışı,

– Cep Telefonu ve Aksesuarları satışı,

– Türkiye’nin her noktasındaki faturalarınızı hem nakit hem de kredi kartı ile (mail order dahil) ödeme kolaylığı.” “Tecrübemizle, güler yüzlü, samimi, hızlı ve güvenilir hizmet anlayışıyla Anamurluların hizmetindeyiz” diyen Atik, kendilerine 0532 324 25 99 numaralı telefondan ulaşılabileceğini sözlerine ekledi.

Etiketler: »
#

SENDE YORUM YAZ