HaberMatik V3.2

logo

Mersin’de gölevezi tanıttı

Mersin’de gölevezi tanıttı

Anamur Turizm ve Kültür Derneği Başkanı Fatih Şen, Mersin Büyükşehir Belediyesi Bilgi İşlem Dairesi ile Kültür ve Sosyal İşler Dairesi’nin koordinesinde hayata geçecek “What To Mersin” projesi çalışma grubu toplantısına katıldı.

Projenin çalışma grubu toplantılarına kurumlar, sivil toplum kuruluşları, odalar, öğrenci ve iş dünyası temsilcileri gibi çok sayıda paydaş katıldı. İlk gün “Mersin’i Keşfet” başlığıyla yapılan toplantılar sırayla “Herkes İçin Mersin”, “Nerede Kalırım?”, “Mersin’i Tanıyor Musun?”, “Etkinlikler”, “Turizm Alanları”, “Senin İçin Mersin” ve “Ne Yerim?” başlıklarıyla devam etti. Oluşturulacak internet portalında da yer alacak başlıklar için toplantılara katılan toplam 91 paydaş, deneyimlerini ve fikirlerini ortaya koydu. Toplantı sonucunda ortaya çıkan veriler doğrultusunda ise içerik çalışmaları aşamasına geçilecek.

Anamur Turizm ve Kültür Derneği Başkanı Fatih Şen, toplantıda Anamur ve Bozyazı’daki tarihi ve turistik yerler ile yöresel yemekler samsıra, keşkek ve gölevezi tanıttı.

Etiketler: » » »
#

SENDE YORUM YAZ