HaberMatik V3.2

logo

Mehmet Tuna, seçim çalışmalarını hızlandırdı

Mehmet Tuna, seçim çalışmalarını hızlandırdı

22 Ekim’de Anamur Ticaret ve Sanayi Odası Rıfat Hisarcıklıoğlu Konferans Salonu’nda yapılacak olan Oda seçimlerine hazırlanan Mehmet Tuna, seçim sürecinde hedeflerini oda üyeleri, siyasi parti ve sivil toplum temsilcileri ile paylaşmaya devam ediyor.
Anamur ve Bozyazı ilçelerinde tüm siyasi partiler ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerini ziyaret eden, Anamur Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı Mehmet Tuna ve yol arkadaşları,22 Ekimde yapılacak olan seçimlere hazır olduklarını dile getirdiler.
Anamur Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı Mehmet Tuna, ANTSO’yu tüm üye ve komisyonların katılımı, işbirliği ve uzlaşma kültürüyle yönetmek istediklerine vurgu yaparak,
“Oda üyesi iş insanlarını ziyaret ederek desteklerini talep ediyor, seçildiğimiz takdirde, üyelerimizi ve odamızı en iyi şekilde temsil etmek ve onlara en iyi hizmeti sunabilmek için bu göreve talip olduğumuzu anlatıyoruz.
Üyelerimizin şikâyet ve talepleri ile ilgili olarak herkesle görüşüp diyalog kurabilen bir yönetim olacağız.
Rabbim bizlere bu görevi nasip ederse genç, dinamik, bilgili ve donanımlı bir yönetim kadrosu oluşturduk.22 Ekimde yapılacak olan seçimlerin Odamıza, Üyelerimize ve Anamur’a hayırlı olmasını diliyorum ” diye konuştu.
Tüm siyasi partilere eşit mesafede olduklarının altını çizen Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı Tuna, “Şahsım ve Yol arkadaşlarım ile  birlikte  tüm siyasi partilere eşit mesafedeyiz. Bu nedenle de Anamur ve Bozyazı İlçelerimizdeki tüm siyasi parti yöneticilerine nezaket  ziyaretinde  bulunduk” şeklinde  açıklamalarda bulundu.

#

SENDE YORUM YAZ