logo

MCY Döner ve Künefe açıldı

MCY Döner ve Künefe açıldı

MCY Döner ve Künefe, Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç’ın da katıldığı törenle açıldı.

Anamur’da Yeşilyurt mahallesi 23 Nisan caddesinde hizmet veren işletmenin açılışına Kılınç’ın yanı sıra belediye yetkilileri ve çok sayıda davetli katıldı.

Kur’an okunması ve dua edilmesinin ardından kurdeleyi işletmeci Mustafa Yayla ile birlikte keserek açılışı gerçekleştiren Kılınç, hayırlı olsun dileğinde bulundu ve ikram edilen künefeden tattı.

İşletmeci Mustafa Yayla, Anamur Gündem’e yaptığı açıklamada, pandemiden dolayı erteledikleri açılışı gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, döner çeşitleri üzerine hizmet veren işletmeye künefe ve kadayıf bölümünü de dahil ettiklerini söyledi.

MCY Döner ve Küfe’de Pilav Üstü, İskender, İskenderun, Antakya, Kaşarlı, Pac, Arabi, Zurna ve Psikopat döner çeşitlerinin yanı sıra peynirli ve MCY Künefe çeşitleri ile Burma, Fıstıklı, Cevizli ve Top kadayıf çeşitleri müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Kaliteli ve lezzetli ürünleri, hijyene önem veren anlayışı ve uygun fiyatlarıyla Anamur’da uğrak yerlerinden biri haline gelen MCY Döner ve Künefe’ye 0537 995 31 07 numaralı telefondan sipariş verilebiliyor.

Etiketler: »
#

SENDE YORUM YAZ