HaberMatik V3.2

logo

Mazak, AK Parti’yi ziyaret etti

Mazak, AK Parti’yi ziyaret etti

Balıkesir İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü görevinden istifa ederek Mersin Milletvekili Aday Adaylığını açıklayan Mehmet Mazak, AK Parti Anamur İlçe Başkanlığı’nı ziyaret etti.

Ziyarette AK Parti Anamur İlçe Başkanı Feyzullah Yılmaz ve yöneticilerle bir araya gelen Mazak, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın İstanbul Belediye Başkanlığı döneminde Kültür İşleri’nde göreve başladığını belirterek, “27 yıl boyunca çeşitli kademelerde ve görevlerde bulundum. Bu görevlerin her birinde teşkilatlarla birlikte yol yürümek gerektiğine inandım. Çünkü biz vakıf kültüründen geliyoruz. Teşkilat ayaktaysa siz iş yapabilirsiniz” dedi.

Türkiye’nin zor bir zamanda seçime gittiğini ifade eden Mazak, “Deprem felaketi eğer başka ülkelerde olsaydı yerle bir olacak 100’den fazla ülke var. Böyle zor bir dönemde Cumhurbaşkanımız muhalefetin de ısrarıyla dimdik ayakta durma adına seçim kararı aldı. Biz de bu zor dönemde Cumhurbaşkanımızın yanındayız ve destek olmak için aday adayı olduk” diye konuştu.

Mersin’i bulunduğu yerden daha yukarılara taşımak gerektiğini vurgulayan Mazak, “Hep birlikte çalışarak bunu başarabileceğimize inanıyorum” şeklinde konuştu.

AK Parti Anamur İlçe Başkanı Feyzullah Yılmaz da Mazak’a başarılar diledi.

#

SENDE YORUM YAZ