HaberMatik V3.2

logo

Kuaför Hakan, törenle hizmete açıldı.

Kuaför Hakan, törenle hizmete açıldı.

Esentepe mahallesi, Akdeniz caddesi Savcı Market karşısındaki Kuaför Hakan’ın açılışına Anamur Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Özkan Poçulu, Anamur Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ahmet Özdemir ve çok sayıda davetli katıldı.

Başkanlar Poçulu ve Özdemir’in iyi dileklerini dile getirdikleri konuşmaların ardından Kur’an okundu ve kurdele kesilerek açılış yapıldı.

İşyeri sahibi Hakan Şeref, Anamur Gündem’e yaptığı açıklamada, salondu saç bakımına dair bütün uygulamaların yapıldığını belirterek, “Gelin başı, nişan başı, ombre, sombre, bruslight, fön, manikür, pedikür, kaş, bıyık ve aklınıza gelen tüm saç bakım ve tasarım uygulamalarını yapıyoruz” dedi.

12 yıldır sektörde çalıştığını ifade eden Hakan Şeref, “Edindiğim bilgi ve tecrübelerle daha kaliteli ve güler yüzlü hizmet anlayışıyla Anamur halkına hizmet vermek istedim. Hizmetlerimizi müşterilerimizin bütçesine uygun olacak. Tüm sevenlerimizi ve müşterilerimi salonumuza davet ediyorum” diye konuştu.

 Kendisine gösterilen ilgiden dolayı da memnuniyetini dile getiren Hakan Şeref, “Tüm davetlilere teşekkür ediyorum. Onların desteği ve ilgisi motivasyonumuzu arttırdı. Güzel bir açılış yaptık. İnşallah güzel bir şekilde devam ettireceğimize inanıyorum” dedi.

#

SENDE YORUM YAZ