HaberMatik V3.2

logo

Kocamaz, aday adaylığı başvurusu yaptı

Kocamaz, aday adaylığı başvurusu yaptı

İYİ Parti Genel İdare Kurulu Üyesi Burhanettin Kocamaz, milletvekili aday adaylığı başvurusu yaptı.

Kocamaz, sosyal medyadan yaptığı açıklamada, “Sizlerden gelen ‘işi şansa ya da birilerine bırakma’ uyarılarını göz önüne tutarak, başvuruyu ilk günden ve bizzat kendim yaptım” dedi.

Kocamaz, açıklamasında şunları kaydetti:

“İYİ Partimizin ve Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener’in ortaya koyduğu İyileştirilmiş ve Güçlendirilmiş Parlementer Sistem yolunda, vatandaşlarımızın da talepleri doğrultusunda benim de bir katkım olsun düşüncesiyle T.B.M.M. 28. Dönem Milletvekilliği için İYİ Parti Genel Merkezimizde aday adaylığı başvurumuzu yaptık. Adaylık başvurusu yapan tüm yol arkadaşlarımıza başarılar diliyor, yolları ve bahtları açık olsun diyorum.

Bu güne kadar birlikte yol yürüdüğümüz, her konuda desteklerini esirgemeyen ve bize daima güç kuvvet ve moral veren gönül dostlarıma ve Tarsus’tan Çamlıyayla’dan, Mut’tan ta Anamur Kaledran’a kadar tüm  Hemşehrilerime ne kadar teşekkür etsem azdır.

Bundan sonra da Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener Hanımefendi’nin Liderliğinde, Millet ve Memleket hayrına yapılacak çalışmalarda Yüce Meclis’in çatısı altından tüm bilgi ve birikimlerimi Ülkemiz için sergilemek ve Milletimizin emirlerine sunmak istiyorum.”

#

SENDE YORUM YAZ