logo

Kılınç’tan Müge Anlı’ya muz fidanı hediyesi

Kılınç’tan Müge Anlı’ya muz fidanı hediyesi

Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç, ünlü tv programcısı Müge Anlı’ya muz fidanı hediye ederek Anamur’un bir cinayetle ülke gündemine gelmesinden üzüntü duyduğunu bildirdi.

Anamur’daki bir cinayetin aydınlatılmasına yönelik gerçekleştirilen programın sunucusu Müge Anlı’ya muz fidanı hediye eden Kılınç, tarım ve turizm kenti Anamur’un adının tarihi ve doğal güzellikleriyle anılması dileğinde bulundu.

Başkan Kılınç’a hediye için teşekkür eden Müge Anlı, “Hava soğuk olduğu için muz fidanını stüdyoya getiremedik. Evimizin salonuna yerleştirdik. Büyüyüp meyve verince fotoğrafını sizlerle paylaşacağız. Sayın Hidayet Kılınç’a teşekkür ediyor, herkese Anamur’daki muz bahçelerini görmeyi tavsiye ediyoruz” dedi.

Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç ise canlı yayında Müge Anlı tarafından okunan mesajında, “Anamur insanların sevgi, saygı ve hoşgörüyle birbirine yaklaştığı bir kent olmasına rağmen ilçemizin bir cinayetle ülke gündemine geliyor olması bizleri üzmüştür. Cinayetin bir an önce aydınlatılmasını ve suçluların yakalanmasını temenni ediyor ve bundan sonra Anamur’un tarihi ve doğal güzellikleriyle anılmasını diliyorum” dedi.

Etiketler: » »
#

SENDE YORUM YAZ