HaberMatik V3.2

logo

Kılınç’tan Erdoğan’a kutlama

Kılınç’tan Erdoğan’a kutlama

Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç, seçimi önde tamamlayan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı tebrik etti.

Kılınç, yaptığı yazılı açıklamada şunları kaydetti:

“28 Mayıs 2023 Pazar günü Cumhurbaşkanlığı Seçimleri 2. Turu gerçekleştirilmiş ve Sayın Recep Tayyip Erdoğan Türkiye Cumhuriyeti’nin 13. Cumhurbaşkanı olarak aziz milletimizin iradesi yeniden göreve getirilmiştir.

Hem 14 Mayıs 2023 tarihinde yapılan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği Genel Seçimleri hem de 28 Mayıs’ta gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı Seçimleri 2. Turu ilçemiz Anamur’da demokrasi şöleni havasında geçmiş, vatandaşlarımız hiçbir taşkınlığa mahal vermeden demokratik haklarını kullanmışlardır.

İlçemizin münferit olaylarla anılmasına müsade etmeyen, demokrasiye sahip çıkan, millet iradesine son derece saygılı davranan Anamurlu hemşehrilerimiz başta olmak üzere, bütün siyasi partilerimizin ilçe başkanlıklarına, sandık başında görev alan sandık kuruluna ve müşahitlerimize, kolluk kuvvetlerimize, yerel ve ulusal basının değerli temsilcilerine teşekkür ediyorum.

Seçim sonuçlarının ilçemiz Anamur’a, ilimiz Mersin’e, ülkemize ve Türk-İslam coğrafyasına hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyor, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a üstün başarılar diliyorum.”

#

SENDE YORUM YAZ