HaberMatik V3.2

logo

Kaş Tour’a ait transfer minibüsü kundaklandı.

Kaş Tour’a ait transfer minibüsü kundaklandı.

Edinilen bilgiye göre, Kaş Tour firmasına ait transfer minibüsü, Saray mahallesi 201. sokaktaki işyerinin önünde sabaha karşı kimliği belirsiz bir kişi tarafından kundaklandı.

Etraftaki vatandaşların haber vermesi üzerine gelen itfaiye ekibi, aracın ön tarafındaki alevleri kısa sürede söndürdü. Araçta maddi hasar meydana geldi.

Kaş Tour firması sahibi Hüseyin Kaş, olay anında kendisinin işyerinde bulunmadığını belirterek, daha önce de kundaklama olayları yaşadıklarını söyledi.

Kendisinin kimseyle bir husumeti bulunmadığını belirten Kaş, “Biz hem öğrenci servisi hem de havaalanı transfer hizmetleri veriyoruz. Halkımıza kaliteli hizmet vermekten başka bir derdimiz yok. Daha önce de bu saldırılara maruz kaldık ama halkımızın desteğiyle ayaktayız. Araç kundaklamakla bizi yıkacağını zannedenler yanılır. Çünkü bizim arkamızda Anamur halkı var. Hizmetimizi sürdüreceğiz” dedi.

Daha önceki kundaklamaların aydınlatılamadığını vurgulayan Kaş, “Bu saldırının görüntüleri mevcut. Adli makamlardan ve emniyete ileteceğiz. Olayın en kısa sürede aydınlatılmasını talep ediyoruz” diye konuştu.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

#

SENDE YORUM YAZ