HaberMatik V3.2

logo

İlkay Atmaca, hemşerileriyle buluştu

İlkay Atmaca, hemşerileriyle buluştu

AK Parti Mersin Milletvekili Adayı  Makina Yüksek Mühendisi İlkay Atmaca Bozyazı’da TANIŞMAYA DEĞİL KUCAKLAŞMAYA GELİYORUZ programı düzenledi.

Programa, Bozyazı Belediye Başkanı Mustafa Çetinkaya, AK Parti Bozyazı İlçe Başkanı Ümit Navgasın, MHP Bozyazı İlçe Başkanı Mustafa Alakuş, BBP Bozyazı İlçe Başkanı Ali Sezer, Anamur Ziraat Odası Başkanı Ahmet Şeref Gümüş, AK Parti Anamur Belediye Meclis Üyesi Şinasi Aslan ile muhtarlar ve partililer katıldı.

Atmaca, programda yaptığı konuşmada, şunları söyledi:

“Safımızı hayırlı bir karar ile belli ettik. 28. Dönem Milletvekili Genel Seçiminde AK Parti Mersin Milletvekili aday adaylığına müracaat ettim.

Ülkemizin bu zor ve sıkıntılı döneminde Sayın Cumhurbaşkanımızın ve AK Partinin yanında dimdik durmak, hem Mersin ilimizin ve hem de ülkemizin menfaatine her yükün altına ağırlığına bakmaksızın girmek, karınca misali Reisimizin yolunda bir damla da olsa faydalı olmak için bu kararı aldım. Başkanımızın tabiri ile ateşten gömleği kefen niyetine giymeye razı oldum.

Ben Mersin’e hizmete, sizlerin de desteğine talibim. Sonucunun ne olacağına aldırmaksızın bu yolda yürümeye karar verdim. Rabbim utandırmasın, yâr ve yardımcım olsun. Bundan sonra asla durmak yok. Bu yolda ilerlemek ve muvaffak olmak hayırlısı ile nasip olsun.”

#

SENDE YORUM YAZ