HaberMatik V3.2

logo

İftar sofralarının finalini Yılmaz İnşaat yaptı

İftar sofralarının finalini Yılmaz İnşaat yaptı

 Anamur Belediyesi bu yıl Ramazan ayı dolayısıyla gerçekleştirdiği Yeşilyurt  Mahallesi,  Saat Kulesinde Yılmaz İnşaat işbirliği ile verdi.

Anamur Belediyesi ve Özel işletmeler arasında ortaklaşa düzenlenen iftar sofralarının sonuncusunun sponsoru Yılmaz inşaat iş birliği ile gerçekleşen iftar sofrasına 2 Bin 500 kişi katılım gösterdi.

Ramazan boyunca ilçede farklı bölgelerde kurulan sofralarda birlik mesajı veren Başkan Türe burada söz alarak şunları söyledi, “Ramazan ayı kardeşliktir, barıştır, küskünlüklerin bir tarafa atıldığı aydır. Bir ayı doldurduk şükürler olsun. Bir çok firmamız bize sponsor oldu. Bizlere katkıda bulundular. Bugün ki  sponsorumuz da  Yılmaz İnşaat  sahibi Nurettin Yılmaz ‘dır.  Allah onların hayırlarını kabul etsin.  Biz burada eşimizle çocuğumuzla hiçbir sıkıntı yaşamadan geziyoruz,  dolaşıyoruz,  yemek yiyoruz.  Bunlar şehitlerimiz sayesinde. Doğudaki Güneydoğudaki sınır ötesinde ki askerlerimiz, emniyet mensuplarımız, sayesinde ülkemizde barış var, Huzur var, Kardeşlik var.  Ama birlikteliğimize kast edenler var. Onlara inat bizi bölmeye çalışanlara inat bir olacağız, birlik olacağız, biz olacağız”Dedi.   İş adamı Nurettin Yılmaz’da katılan tüm konuklara teşekkür ederek birlik ve beraberliğimizin her daim olmasını dilerim. Allah razı olsun katılan dostlarımızdan yine böyle güzel günlerde buluşmak dileği ile Hepinizin bayramını kutlarım diyerek sözlerini tamamladı.

Konuşmaların ardından Başkan Türe bütün sofralarda yaptığı gibi buradada İş adamı Nurettin Yılmaz’a plaketini verdi. Yalçınkayalar yemekçilik, tarafından konuklara servis edilen yemeklerin ardından son bulan Ramazan Ayı iftar sofraları mutlu bir tablo ile sonuçlanmış oldu.gündem001gündem002 gündem001gündem003 gündem004gündem006 gündem007 gündem008 gündem009gündem012gündem014gündem019gündem021 gündem022gündem027

#

SENDE YORUM YAZ