HaberMatik V3.2

logo

Hüseyin İbret Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifine Adaylığını açıkladı

Hüseyin İbret Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifine Adaylığını açıkladı

Anamur Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifinin Şubat ayında yapılması planlanan Seçimi için Aday olduğunu İskele Palm Garden Cafe’de  bir grup esnafla  yaptığı kahvaltılı toplantıda  açıkladı.

 Oda başkan adayı Hüseyin İbret, toplantıda yaptığı konuşmada birlik beraberlik ve adalet vurgusu yaparak sözlerine şöyle devam etti. “Saygıdeğer esnaf kardeşlerim, değerli basın mensupları. Öncelikle değerli vaktinizden ayırıp davetimize katıldığınız için teşekkür ediyorum.

Hepinizin bildiği üzere Şubat ayında yapılması planlanan Anamur Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifinde 15 yıl ikinci başkanı olarak hizmet verdim.

 Ve yıllardır Anamur Sanayisinde esnaf olarak faaliyet göstermekteyim. Bugünden itibaren Adaylığımı açıkladığım Anamur Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifinde yeni bir yönetimle yeni bir döneme başlamak istiyoruz.  Allah’ın izniyle bu yolda başarılı olacağımıza inanıyorum diyen İbret sözlerinin devamında , “ Anamur Esnafının her daim yanında olmak ve Esnafın,  Kooperatifin imkânlarından eşit olarak faydalanmalarını sağlamak, Anamur’da güzel izler bırakmak için bu göreve talibim. Kooperatif Yönetim listesinde şimdilik, Hasan Ali Irmak, Figen Yayla Demirhan’ın olduğunu yönetim kadrosunun önümüzde günlerde netlik kazanacağı ifade eden İbret , “ Hepinize geldiğiniz için teşekkürlerimi sunuyorum diyerek sözlerine son verdi.

Toplantıya, Anamur Şoförler Odası Başkanı Batuhan Çıtırkı’nın yanı sıra esnaflardan katılımın yoğun olduğu gözlendi.

#

SENDE YORUM YAZ