logo

Hızır Anadolu Sağlık Meslek Lisesi öğretmen ve öğrencileri yemekte buluştu

Hızır Anadolu Sağlık Meslek Lisesi öğretmen ve öğrencileri yemekte buluştu

gündem020gündem008gündem001gündem002Özel Anamur Hızır Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Okul Aile Birliği yılsonu yemeği düzenledi.

Yemek’te bir konuşma yapan  Okul aile birliği başkanı Salim Kutlu, “Okuluz Hızır Anadolu Sağlık Meslek Lisesi’nin amacının 1. Öğretim yılı sonunun veli ve öğretmenlerle kutlanması bir aile olma sevincini yaşamak kaynaşma ve dayanışma yemeği adı altındaki yemeğimize katılan öğretmen ve velilere öğrencilere hoş geldiniz der daha ilk yılında başarılara imza atan, disiplini ve öğrencileri hayata hazırlamada özverili davranan Öğretmenlerimiz sayesinde bugün kamuoyunda olumlu ve güzel intibalar vermesini sağlayan öğretmenlerimize teşekkür ederim”Dedi.

gündem003Daha sonra bir konuşma yapan okul Müdürü Mustafa Yıldız, “Bu gün mutlu bir tablo ile sizlerle beraberiz Okulumuzun başarısında siz değerli öğretmenlerimizin çok büyük payı var sizleri teşekkür ediyorum dedi. Konuşmaların ardından Okulun kurucusu Kazım Burak Cankurt adına öğretmenlere plaket veren Yıldız ve okul aile birliği yönetimi çekilen hatıra fotoğrafının ardından samimi sohbetle gecenin ilerleyen saatlerine kadar gönüllerince bir gün yaşadılar.gündem004gündem005gündem009gündem010gündem011gündem012gündem013gündem014gündem017gündem018gündem019gündem020gündem006

#

SENDE YORUM YAZ