logo

Gümüş’ten Müge Anlı’ya muz hediyesi

Gümüş’ten Müge Anlı’ya muz hediyesi

Anamur Ziraat Odası Başkanı Ahmet Şeref Gümüş, Müge Anlı ve stüdyo ekibine Anamur’da yetişen muz ve tropikal meyvelerden oluşan bir hediye gönderdi.

Başkan Gümüş, Müge Anlı’nın canlı yayında okuduğu mesajında şunları kaydetti:

“Değerli Müge Anlı hanımefendi. Öncelikle 14 yıldır aralıksız olarak yapmış olduğunuz programınızı tüm Türkiye gibi bizler de heyecanla takip etmekteyiz. Başta siz olmak üzere emek veren tüm ekibinize başarılar diliyoruz.

15 Ocak 2021 günü programınızda gösterdiğiniz muz seraları ve ardından söylemiş olduğunuz içten ve samimi ifadeler biz çiftçileri kaybolmuş bir yakınını bulmuş kadar sevindirdi. Bu vesile ile güzel Anamur’umuz ve Bozyazı’mızda yetişen tropik meyvelerden oluşan naçizane hediyemizi kabul etmenizi ister, sizin aracılığınızla tüm Türkiye’yi yerli muz tüketmeye davet ediyoruz.”

Müge Anlı da mesajı karşılık, “Yerli muzun tadı gerçekten bir başka oluyor. Arkadaşlar reklam arasında hep beraber Anamur muzu yiyeceğiz. Anamur Bozyazı Ziraat Odası Başkanı Ahmet Şeref Gümüş’e  çok teşekkür ediyorum. Kesenize bereket olsun inşallah. Çiftçilik çok zor, inşallah bol bol ürünler nasip etsin. Biz de Anamur muzunu tercih ediyoruz” dedi.

Etiketler:
#

SENDE YORUM YAZ