HaberMatik V3.2

logo

Gülcan Kış, Anamur’u ziyaret etti

Gülcan Kış, Anamur’u ziyaret etti

CHP Mersin 2. Sıra Milletvekili Adayı Gülcan Kış, partisinin Anamur İlçe Başkanlığında partililere hitap etti.

Toplantıda, milletvekilliğinde hedeflerini anlatan Gülcan Kış, “1972 Malatya doğdum ama yaşamım Mersin’de geçti. İnşaat mühendisiyim. Girişimci İş Kadınları Derneği’nin (GİŞKAD) kurucu üyesiyim. DERYA Grup Yönetim Kurulu Üyeliğimin yanında, 1994-2001 yılları arasında İnşaat Mühendisleri Odası’nda Yönetim Kurulu üyesi olarak görev yaptım” dedi.

Üç dönem Mersin Yenişehir Belediye Meclis Üyeliği daha sonra da Mersin Belediye Başkanı Vahap Seçer döneminde Mersin Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi olarak görev yaptığını ifade eden Kış, sözlerini şöyle sürdüdü:

“Aynı zamanda, Belediye İmar Komisyonunda ve Başkan Vekilliği görevlerinde bulundum. İnşallah Milletvekilliğimde, Çamlıyayla’dan, Anamur Anıtlı’ya kadar tüm seçmenlerimize telefonum açık olacak. İnşallah İktidar Milletvekili olarak artık eleştiren değil çözüm üreten makamda olacağız. Milletvekilliğimde ilk yapacağım iş de, hortum nedeniyle zarar gören üreticilerimizin haklarını korumak adına, Anamur’u afet bölgesi kapsamına aldırma mücadelesi vereceğim.’’

Konuşmanın ardından seçim çalışmaları kapsamında, kalabalık bir partili grupla esnaf gezisine çıkıldı.

#

SENDE YORUM YAZ