HaberMatik V3.2

logo

Gökçen Kuaför, Gökçen Başar kendi yerinde hizmetinizde

Gökçen Kuaför, Gökçen Başar kendi yerinde hizmetinizde

Gökçen Kuaför, Gökçen Başar tarafından düzenlenen törenle yeni yerinde hizmete sunuldu

Açılışa, Anamur Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ahmet Özdemir, CHP İlçe Başkanı Durmuş Deniz, Anamur Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Özcan Poçulu, Meclis Üyesi Mehmet Bozkurt ve MNG Kargo Şube Müdürü Ali Metin’in yanı sıra esnaflar ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Açılışta konuşan Gökçen Başar, şunları söyledi:

“12 yıldır ilçemizde hizmet veriyoruz. Bu güne kadar edindiğimiz tecrübeleri modern dizayn ve sektördeki yeniliklerle birleştirerek hizmet kalitemizi arttırdık ve yeni yüzümüzle müşterilerimizin hizmetindeyiz. Bu kapsamda işyerimizi şu anda bulunduğumuz Yeşilyurt Mahallesi Kıbrıs caddesi numara 37/C iç kapı no 8 adresine taşıdık. Tasarım ve dekorasyon konusunda mimar arkadaşımız Büşra Yıldırım’dan destek aldık. Yeni dizaynımızla müşterilerimize huzurlu ve konforlu bir ortamda daha kaliteli hizmet vereceğiz.”

Salonda saç bakım ve tasarımı, cilt bakımı, el ayak bakımı, protez tırnak ve makyaj hizmetleri vereceklerini ifade eden Başar, “Sektörde artık sadece saç tasarım ve bakımı yapılmıyor. Kadınların bir merkezde alabilecekleri tüm hizmetler sunuluyor. Yani sadece kuaför değil, artık bir güzellik merkezi olarak düşünebiliriz. Biz de konseptimizi buna uygun hale getirerek, yeni uygulamaları da burada müşterilerimize sunacağız” dedi.

Başar, davetlilere katılımları için teşekkür etti.

Daha sonra dualar okunarak, işletmenin açılış kurdelesi kesildi. Kurdelenin kesilmesiyle işletme gezilerek misafirlere ikramlar yapıldı.

İşletmeci Gökçen Başar’ın eşi Kerim Başar da açılışta eşini yalnız bırakmayarak davetlilerle tek tek ilgilendi.

Gökçen Kuaför ve Güzellik Salonu, açılışa katılan davetlilerden tam not aldı.

#

SENDE YORUM YAZ