HaberMatik V3.2

logo

Gayrimenkul Sektörünün bugünü ve geleceği 5 Şubat  Pazartesi  konuşulacak

Gayrimenkul Sektörünün bugünü ve geleceği 5 Şubat  Pazartesi  konuşulacak

Anamur Emlak Komisyoncuları Derneği Kurucu Başkanı Ali Ceren tarafından yapılan açıklamada;

Konferans 09 Aralık 2023 Cumartesi günü Anamur Belediyesi Meclis Salonunda saat 13.00-15.00 arasında yapılacağı duyurulan konferans hava şartları nedeniyle ertelendiğini yeni tarihin  belirlenerek  konferansın  gerçekleşeceğini açıkladı.

Anamur Emlak Komisyoncuları Dermeği Anamur’da YETKİLİ Emlak İşletmelerine eğitim semineri düzenliyor. Konferans  5  Şubat PAZARTESİ  Anamur Belediyesi Meclis Salonunda saat 14.00-16.00 arasında yapılacaktır. Konferansı İstanbul Ticaret Odası 21 nolu Gayrimenkul Hizmetleri Komite üyesi olarak görev yapmakta olan hemşehrimiz Sayın Hasan Cephe, Anamur Emlak Komisyoncuları Derneği Kurucu Başkanı Ali Ceren tarafından yapılan davet üzerine Anamur’daki meslektaşlarına gayrimenkul sektöründeki 1 Kasım 2023 tarihinden itibaren ilan partallarındaki yeni uygulamaların neler olacağını, gayrimenkul sektöründeki dünyada ve Türkiye deki gelişmeleri anlatacağı, bununla birlikte  “Müşteri ve Portföy Bulma Yöntemleri” hakkında bir eğitim ve tecrübe paylaşımı yapacaktır.

HASAN CEPHE KİMDİR?

İlçemizin sevilen ve sayılan iş adamlarından Halil CEPHE’nin oğlu Hasan CEPHE,

20 yıl Otomotiv Sektöründe yerli ve yabancı uluslararası firmalarda satış- pazarlama yöneticiliği yaptıktan sonra, gayrimenkul sektörüne ilk adımını Turyap  Mecidiyeköy Çevre Ofisini açarak atmıştır. 1985 de kurulan ülkemizin profesyonel anlamdaki ilk franchise emlak firması olan TURYAP’ın 38 yıllık deneyiminden yararlanarak birçok eğitim programına katıldı ve bu programları başarıyla tamamladı.

İstanbul Üniversitesi Emlak ve Emlak Yönetimi Bölümünde “Gayrimenkul Sektörü ve Geleceği”, “İyi Bir Gayrimenkul Danışmanı Nasıl Olur?” ve “Sektörde Çalışma Koşulları ve Kazanç” başlıklı seminer verdi. O yıl bölümden mezun olan tüm öğrencilerin staj yerlerini bulmalarını ve bazılarının da sektöre katılımını sağladı.

TRT1 de Ece Erken tarafından sunulan İyi Fikir programında “Konut alırken nelere dikkat etmek gerekir?” konulu canlı yayın röportajına katıldı.

Emlak sektörüne değer katan, gelişim ve eğitim odaklı vizyoner girişimcilerin bir araya geldiği öncü sivil toplum kuruluşu TÜGEM (Tüm Girişimci Emlak Müşavirleri) kurucu üyelerindendir.

Emlak sektörünün en etkin sivil toplum kuruluşu olan TÜGEM de halen, Eğitim Komitesinde Üyesi ve Etik Kurulu Üyesi olarak görevine devam etmektedir. TÜGEM tarafından organize edilen eğitim programları çerçevesinde gönüllü olarak Hatay, Adana, Kocaeli, Sakarya illerinde “Müşteri ve Portföy Bulma Yöntemleri” başlıklı eğitimleri vermiştir.

Ayrıca Kabataş Erkek Lisesi Mezunlar Derneği üyesidir. 33 yıllık iş hayatı tecrübesiyle, gayrimenkul yönetimi, değerleme ve geliştirme, arsa, ticari gayrimenkul, proje satış ve pazarlama konularındaki uzmanlığı ile gayrimenkul sektörünün geleceği için kalıcı çözümler üretmek ve mesleğe değer katacak yeni projeleri hayata geçirmek en büyük hedeflerindendir. Evli ve bir çocuk babasıdır.

#

SENDE YORUM YAZ