HaberMatik V3.2

logo

Ertuğrul Oğuzda’dan Siyasi partilere ziyaret

Ertuğrul Oğuzda’dan Siyasi partilere ziyaret

ADAY OĞUZ, “ HERŞEY ANAMUR İÇİN HERŞEY BOZYAZI İÇİN “

Anamur Ticaret ve Sanayi Odasının 2 Ekim Cumartesi günü yapılacak olan başkanlık seçimi için çalışmalarına hız veren (ANTSO)  Anamur Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı Ertuğrul Oğuz ve ekibi, ilçede bulunan Siyasi Parti İlçe Temsilcilerini ziyarette bulundu.

Ziyaretleri kapsamında AK Parti Anamur İlçe Teşkilatını, MHP Anamur İlçe Teşkilatını, CHP Anamur İlçe Örgütünü, İYİ Parti Anamur İlçe Teşkilatını ziyaret eden ANTSO Başkan Adayı Ertuğrul Oğuz ve ekibi Gurup Adayı arkadaşları,  İlçe başkanları ve Yöneticileri ile Anamur’un ihtiyaçları, gelişimi, Tarımı ve Turizmi adına sohbet ederek fikir alışverişinde bulundular.

Aday Oğuz ziyaretleri ile ilgili yaptığı açılamasında, “ Siyasi parti ayrımı gözetmeden bizleri çok iyi şekilde karşılayan ilgi gösteren ve değerli fikirlerini bizlerle paylaşan, çıktığımız bu yolda başarılar dileyen Siyasi Parti İlçe başkanlarım AK Parti Anamur İlçe Başkanı Feyzullah Yılmaz ve Yönetimine, MHP Anamur İlçe Başkanı Adnan Gübbük ve Yönetimine, CHP Anamur İlçe Başkanı Durmuş Deniz ve Yönetimine, İYİ Parti Anamur İlçe Başkanı Osman Kahvecioğlu ve Yönetimine, ayrı ayrı teşekkür ediyorum.” Dedi.

Ertuğrul Oğuz, “ziyaretlerinin ve çalışmalarının hız kesmeden devem edeceğinin altını çizerek geri sayım başladı bundan böyle çalışmalarımıza daha da hız vereceğiz. Gece gündüz çalışıp, “Herşey Anamur için, herşey Bozyazı için.” Bir kentin gelişmesi için birilerinin fedakarlık yapması gerekir. Biz bu konuda elimizi taşın altına koymak adına kollarımızı sıvadık. Üyelerimizin desteğiyle birlikte Anamur’u ileriye taşımak için ekip arkadaşlarımla birlikte var gücümüzle çalışacağız.” dedi.

#

SENDE YORUM YAZ

https://www.anamurgundem.com.tr/wp-admin/themes.php?page=hm_theme_options