HaberMatik V3.2

logo

EMITT’te Anamur tanıtıldı

EMITT’te Anamur tanıtıldı

EMITT’te Anamur’u, Anamur Turizm ve Kültür Derneği ile Ünlüselek Turizm Tesisleri temsil etti.

Anamur’un tarihi, kültürel, turistik, yöresel değerleri ve muhteşem doğal güzellikleri, Dünyanın en büyük turizm fuarlarından olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı EMITT yerini aldı.
6 Şubat 2024 tarihinde İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde kapılarını açan fuara

Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin yerinde stant açan Anamur Turizm ve Kültür Derneği ile Ünlüselek Turizm Tesisleri, ziyaretçilere ilçenin tarihi, kültürel ve turizm değerleri, Ürünleri tanıttılar.
Fuarda yer alan ve fuara katılan yetkililer ve temsilcilerini stantta misafir eden, Anamur Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Üyesi iş insanı Uzay Ünlüselek ve Turizm ve Kültür Derneği Başkanı Fatih Şen, ziyaretçilere İlçenin turizm potansiyeline dair bilgiler verdiler, sektörün önde gelen temsilcileri ile de bir araya gelerek bir süre görüşmeler yaptılar.

“Anamur’un tanıtımı için güzel bir fırsat”
Fuarda Antalya Belediye Başkanı Muhittin Böcek’i de ağırlayan Uzay Ünlüselek ülkemizin öne çıkan değerlerinin dünyaya tanıtılmasına yardımcı olması açısından büyük önem arz eden EMITT Fuarının, İlçemizin tabii ve tarihi güzellikleri ile kültürel özelliklerinin ön plana çıkması için güzel bir vitrin ve önemli bir fırsat. İş kolumuzla ilgili tüm fuarlara katılarak, ilçemizin tanıtımı için çaba gösteriyoruz. Mersin Büyükşehir Belediyesinin kiraladığı yerde bizlere yer verdikleri için teşekkür ederim” dedi.
“Emeği geçenleri kutluyorum”
Anamur Turizm ve Kültür Derneği Başkanı Fatih Şen ise, EMITT fuarının turizm ve tanıtım anlamında en önemli fuarlardan birisi olduğuna dikkat çekerek, “Bu yıl 27’inci düzenlenen bu fuarda Anamur olarak yerimizi aldık.
EMITT Fuarı da turizm ve tanıtım anlamında en önemli fuarlardan biri. Hazırladığımız tanıtım yayınlarıyla ilçemizi ve kültürümüzü uluslararası bu fuarda tanıtıyoruz. EMITT Fuarı’nın şehrimizin tanıtımına katkı vermesini temenni ediyorum” dedi.

#

SENDE YORUM YAZ