HaberMatik V3.2

logo

EHLİZ VE TAŞ AİLELERİ EVLATLARINI EVLENDİRDİ

EHLİZ VE TAŞ AİLELERİ EVLATLARINI EVLENDİRDİ

Anamur’un saygın tanınmış ailelerinden Saniye- Türkay Ehliz Çiftinin oğlu Ufuk ile Ayşe – Uysal Taş çiftinin kızı Melike görkemli bir düğünle dünya evine girdiler.

Bu muhteşem düğünde gelin ve damadın aileleri gelen konukları kapıda karşılayarak ev sahipliği görevlerini en güzel şekilde yaptılar.

Gelin ve damadın salona gelişi sırasında havai fişekler ve konfetilerin ardı ardına atılması ile düğün salonuna alkışlar arasında giren Melike- Ufuk Çifti ilk danslarını yaparken çiftin mutlulukları gözlerinden okunuyordu.  Çiftin düğününe Siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, muhtarlar İş adamları ve çok sayıda davetli katıldı.

Gecenin ilerleyen saatlerinde ise gönüllerince eğlenen davetlileri biran olsun yalnız bırakmayan Damat ve Gelin ailelileri yakın dostları ve akrabaları genç çiftleri sahnede de yalnız bırakmadılar.

Düğün sonunda katılımcılara hitaben konuşma yapan Damadın Babası Türkay Ehliz, “Rabbimden yavrularımıza ömür boyu mutluluk diliyoruz, Allah tüm anne ve babalara bu mutluluğu yaşatsın. Bu özel günlerde insan hep kendi en yakınındakileri unutuyor, düğüne davet etmeyi unuttuğumuz varsa hepsinden özür diliyoruz. Davetimize katılma nezaketi gösteren tüm dostlarımıza ve arkadaşlarımıza sonsuz teşekkürlerimi sunuyoruz” Dedi.

#

SENDE YORUM YAZ

https://www.anamurgundem.com.tr/wp-admin/themes.php?page=hm_theme_options