HaberMatik V3.2

logo

Durmuş Deniz, çalışmaları yoğunlaştırdı

Durmuş Deniz, çalışmaları yoğunlaştırdı

CHP Anamur Belediye Başkan Adayı Durmuş Deniz, partisinin Kadın ve Gençlik Kolları yönetimi ve üyeleriyle kahvaltıda bir araya geldi.

CHP Anamur İlçe Başkanı Arif Çakırcı, Kadın Kolları Başkanı Medine Tunç, Gençlik Kolları Başkanı Güven Bulut, kadınlar ve gençlerin katıldığı etkinlikte yerel seçime dair fikir alışverişinde bulunuldu.

Deniz, etkinlikte yaptığı açıklamada, “Gençlerimizin sorunlarını ve öncelikli konularını dinledik. Büyük Anamur’u inşa etme sürecimizi paylaştık. Umudumuz gençliktedir. İnancımız ve güvenimiz tam, hep birlikte kazanacağız” dedi.

ZİYARETLER

Deniz, beraberinde İlçe Başkanı Arif Çakırcı ve yöneticilerle birlikte ziyaretlerini sürdürdü.

Deniz ve beraberindekiler Demokrat Parti Anamur İlçe Başkanlığı’nı ziyaret ederek İlçe Başkanı Murat Özdemir ve yönetimiyle bir araya gelerek görüş alışverişinde bulundu.

Anamur Tropikal Meyve Üretim ve Pazarlama Kooperatifi’ni de ziyaret eden Deniz, Başkan Ergun Doğan’a ve yönetimiyle bir araya geldi.

Anamur Engelliler ve Engelli Aileleri Dayanışma Derneği’ni (ANED) ziyaretinde de Dernek 2. Başkanı Ayşe Gün’e ve yöneticilerle bir araya gelen Deniz ve beraberindekiler, Büyük Birlik Partisi Anamur İlçe Başkanlığı’na yaptıkları ziyarette Belediye Başkan Adayı Mustafa Kemal Aslan ile sohbet ettiler.

Etiketler:
#

SENDE YORUM YAZ