HaberMatik V3.2

logo

Durmuş Deniz, aday adaylığını açıkladı

Durmuş Deniz, aday adaylığını açıkladı

CHP Anamur Belediye Başkan Aday Adayı Durmuş Deniz, parti binasında düzenlediği toplantıyla aday adaylığını açıkladı.

CHP Anamur İlçe Başkanı Arif Çakırcı, diğer aday adayları ve yöneticiler ile çok sayıda partilinin katıldığı programın açılışında başvuruları aldıklarını belirterek, gösterilen ilgiden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

CHP Anamur Eski İlçe Başkanı ve geçtiğimiz seçimde de CHP Anamur Belediye Başkan Adayı olan Durmuş Deniz de geçtiğimiz seçimde Anamur’da AK Parti ve MHP’nin ittifak yaptığını ancak CHP ve İYİ Parti’nin ittifak yapmadığını hatırlatarak, “Bu sebeple seçimi iyi çalışmamıza rağmen seçimi kaybettik. Ancak bu tablo gösteriyor ki hangimiz aday olursak olalım bu seçimi alacağız” dedi.

İlçe Başkanlığı döneminde iyi bir çalışma grubuyla yoğun çalıştıklarını belirten Deniz, “Tüm mahallelerde 12 binden fazla ev, taziye, düğün, mevlit, hasta ziyaretinde bulunduk. Hem partimizi anlattık hem de Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin hizmetlerini anlattık. Bu süreçte hep yanımda olan torunlarına ayıracağı zamanı, tüm halkımızın torunlarının geleceği için feda eden sevgili eşim Derya Hanım’a ve fedakarlıkları için partililerimize teşekkür ediyorum. Bundan sonra da bu fedakarlığa devam edeceğiz” diye konuştu.

SIKMADIĞIN ELİN OYUNU ALAMAZSIN

Deniz, önümüzdeki seçimde ziyaretlerin daha da yoğun olması gerektiğini belirterek, şöyle devam etti:

“İlçe başkanlığı ve adaylıkta yaptığımız gezilerde şunu net bir şekilde gördük: Sıkmadığın elin oyunu alamıyorsun. İşte bu nedenle hangimiz aday olursak olalım sıkmadık el bırakmadan tüm vatandaşlarımıza ulaşmamız gerekiyor. ‘Ben en iyi ülkücüyüm, ben en iyi devrimciyim’ demekle olmuyor. En iyi ülkücü, en iyi devrimci gittiği evde çocuğunu okutamayan ailenin sorununu çözmekle olur. Gittiği evdeki hastanın derdine çare olmakla olur. Tenceresi kaynamayanların sorununa çare bulmakla olur. Bu sorunları da ziyaretler yaparak tespit ediyoruz. Onun için komşularımızdan başlayarak bu ziyaretleri yapmalıyız.”

Önümüzdeki seçime iddialı hazırlanacaklarını ifade eden Deniz, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Geçtiğimiz dönemde yaptığımız hataları bu dönemde yapmayacağız. Herkese ulaşacağız, birlik beraberlik içerisinde çalışarak, Büyükşehir’i tekrar kazanacağız, Anamur’u kazanacağız. 6’lı masadaki ittifak ortaklarımızın ilçemizdeki partililerini de gönül ittifakı yapmaya davet ediyorum.  Partim bana adaylık görevi verirse seçimi kazanacağıma inanıyorum.”

Konuşmanın ardından partililer Deniz’i tebrik ederek başarılar dilediler. Aday adayları beraber poz vererek birlik beraberlik mesajı verdiler.

#

SENDE YORUM YAZ