HaberMatik V3.2

logo

DP Parfüm mağazası törenle açıldı.

DP Parfüm mağazası törenle açıldı.

Fatma Bıçak tarafından işletilecek Muşurup Sanat Sokağı’ndaki mağazanın açılışına CHP Mersin Milletvekili Cengiz Gökçel, İYİ Parti Mersin Milletvekili Adayı Mehmet Türe, Anamur Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ahmet Özdemir, CHP Anamur İlçe Başkanı Durmuş Deniz ve çok sayıda davetli katıldı.

Anamur Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ahmet Özdemir, törende yaptığı konuşmada, “Fatma Hanım’ın hizmete açtığı bu yeni işyerinin ilçemize hayırlı uğurlu olmasını diliyor, desteğiniz için teşekkür ediyorum” dedi.

CHP Mersin Milletvekili Cengiz Gökçel de iyi dileklerini ileterek, “Kadınlara fırsat verildiğinde neler başarabileceklerini burada bir kez daha görüyoruz. Tüm halkımızı bu hizmetten faydalanmaya davet ediyoruz” diye konuştu.

İYİ Parti Mersin Milletvekili Adayı Mehmet Türe de “Burası ilçemizin işlek bir yeri vatandaşlarımızın uğrak yeri. Kendisine bu işyerinde başarılar ve bol kazançlar diliyoruz” diye konuştu.

Daha sonra yapılan duanın ardından protokolün kurdeleyi kesmesiyle açılış gerçekleştirildi.

İşletmeci Fatma Bıçak da gösterilen ilgiden dolayı teşekkür ederek, “7 yıldır kuaförlük yapıyorum. Yeni adıyla Fatma Hair Beauty adlı güzellik salonumuzda sokağın girişinde hizmet veriyoruz. Anamur için bir yeniliğe imza atarak tanınmış DP markasını Anamur’a getirdik. Bunun mutluluğunu yaşıyoruz. Katılan sayın protokole, ailem, iş çevrem ve esnaf arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

Son yıllarda güzellik salonlarına ilginin arttığını ifade eden Fatma Bıçak, “Anamur’da bu tür salonlara ihtiyaç arttı. Biz de müşterilerimize epilasyon uygulaması da dahil bir güzellik merkezinde verilen tüm hizmetleri veriyoruz.

#

SENDE YORUM YAZ