logo

(DP) MERSİNDE HASAN ŞIHMAN’I GÖREVE GETİRDİ

(DP)  MERSİNDE HASAN ŞIHMAN’I GÖREVE GETİRDİ

 Demokrat Parti (DP)  Mersin İl Teşkilatını yeniden yapılandırmak üzere il başkanlığına Hasan Şıhman atandı. Demokrat Parti Başkanlık divanı kararıyla fesh edilen Mersin İlçe teşkilatını kurmak üzere teşkilatı yeniden oluşturmak için görevlendirilen Hasan Şıhman’a yetki verildi. Yetki yazısını Demokrat Parti (DP)   Genel Başkanı Güntekin Uysal’dan alan Şıhman teşkilatı kurmak için kolları sıvadı.

 Şıhman,“Mersin’e hayırlı olması temennisinde bulunarak Demokrat Parti  (DP)   Genel Başkanımızın verdiği bu kutlu ve asil görevi almanın mutluluğu içindeyim. Mersinde kuracağımız yeni yönetimimle ben ve teşkilatım olarak her daim partimiz adına çalışmalarımıza hız verip  çok çalışıp  Ülkemize ve Milletimize yönelik çalışmalarımız devam edecektir.

 Demokrat Partili olmaktan bir kez daha onur ve gurur duyduğumu kamuoyuna belirtmek istiyorum.  Mersinimize hayırlı olmasını temenni ediyorum dedi.

 Yeni İl başkanlığı görevi tebliğ edilen Şıhman’a destek veren Genel Başkan Güntekin Uysalın yanı sıra Anamur İlçe Başkanı Murat Özdemir’de Mersinde partimiz adına görev alacak yeni il başkanımız Hasan Şıhman’a hayırlı olsun . “Kırat’ın ayak seslerini duymaya hazır olun, Mersinde başlayacak bu şahlanış Ülkemiz geneline yayılarak “DP Genel Başkanımız sayın Gültekin Uysal‘ın her zaman olduğu gibi  Türkiye siyasetine yön veren isimlerle diyaloğu kendi proje ve siyasi ekibiyle olan istişaresi neticesinde Mersinde nokta atışı yapıldı.

Temeli sağlam, geleceği parlak, ufku açık adımlar atılacağından hiç şüphem yok. Buradan tüm partililerime yüreği memleket ve( DP) sevdası ile çarpan herkesle çalışmaktan onurlu ve gururlu olduğumu belirtmek isterim. Mersinimize ataması yapılan İl Başkanım Sayın Hasan Şıhman’a şahsım ve Anamur halkı adına hayırlı olsun dileklerimi iletir saygılarımı sunarım “dedi.

#

SENDE YORUM YAZ