HaberMatik V3.2

logo

Doludeniz, aday adaylığını açıkladı

Doludeniz, aday adaylığını açıkladı

Emekli emniyet mensubu ve danışmanlık firması sahibi Abdülkadir Doludeniz, İYİ Parti Mersin Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı.

Doludeniz, bu kapsamda İYİ Parti Anamur İlçe Başkanı Osman Kahvecioğlu’nu ziyaret etti.

Ziyarette yaptığı açıklamada, Mersin halkı için aday adaylığı başvurusunda bulunduğunu belirterek, “Bu kutlu yolda hemşerilerim için elimi taşın altına koymak istiyorum. Bu kutlu yolda hemşerilerimle beraber olacağım” dedi.

İYİ Parti Anamur İlçe Başkanı Osman Kahvecioğlu da Doludeniz’e ziyareti için teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

ABDÜLKADİR DOLUDENİZ KİMDİR?

1985-1986 yılları arasında, Gölbaşı Özel Harekat Polis Eğitim Merkezinde özel harekat kursiyer polis adayı olarak göreve başlayan Abdulkadir Doludeniz, 1986 yılında ilk özel harekat polislerinden biri olarak Özel Harekat Şube Müdürlüğünde göreve başladı. 1990 yılına kadar bu görevi yürüttükten sonra Cumhurbaşkanlığı Koruma Müdürlüğü emrine koruma polisi olarak atanıp 2000 yılına kadar da bu görevi sürdürdü. 2000 yılında T.C. Ulaştırma  Bakanlığı DHMİ Genel Müdürlüğü Acil Yardım ve Özel Güvenlik Dairesi Başkanı olarak atanan Doludeniz, buradaki görevi esnasında aynı zamanda havacılık güvenliği ve milli sivil havacılık konularında uzmanlar kurulu üyesi olarak Emniyet Genel Müdürlüğü Koruma Dairesi Başkanlığında görev aldı. Doludeniz, 40 yıllık mesleki tecrübesini kurduğu şirket ile halkın hizmetine sunuyor.

#

SENDE YORUM YAZ

https://www.anamurgundem.com.tr/wp-admin/themes.php?page=hm_theme_options