HaberMatik V3.2

logo

Deniz’den seçmen kaydı hatırlatması

Deniz’den seçmen kaydı hatırlatması

CHP Anamur İlçe Başkanı Durmuş Deniz, seçmen listelerinin askıda olduğunu ve itiraz süresinin 2 Nisan’a kadar devam ettiğini belirterek, vatandaşlara listeleri askıdan veya internetten kontrol etmeleri çağrısında bulundu.

Deniz, parti binasında yaptığı açıklamada, seçmen listelerinin kontrol edilmesi gerektiğini, ismi bulunmayanların ilçe seçim kuruluna başvurması gerektiğini hatırlatarak, “Askıda ismi olmayan arkadaşlarımız, özellikle depremzede vatandaşlarımız öncelikle nüfus müdürlüğüne itirazlarını yapıp ardından ilçe seçim kuruluna başvurmaları gerekiyor. Memleketlerine gidemeyecek durumda olan depremzede vatandaşlarımızın oyunu burada kullanması için yardımcı olalım. Ayrıca hastalık ve engellilik gibi nedenlerle sandığa gidemeyecek durumda olanlar varsı bize ulaşırlarsa oy kullanabilmeleri için gerekli işlemleri yapacağız” dedi.

Deniz, seçim çalışmalarına katılacak komiteleri de belirlemeye devam ettiklerini de ifade ederek, “Partililerimizin de katılımıyla bu seçimde daha güçlü bir şekilde çalışacağız. Büyükşehir belediyemiz birçok proje gerçekleştirdi. Bu projeleri seçim çalışmalarımız kapsamında halkımıza anlatacağız” diye konuştu.

#

SENDE YORUM YAZ

https://www.anamurgundem.com.tr/wp-admin/themes.php?page=hm_theme_options