HaberMatik V3.2

logo

Deniz, köyleri geziyor

Deniz, köyleri geziyor

CHP Anamur Belediye Başkan Adayı Durmuş Deniz, beraberinde İlçe Yöneticileri, Belediye Meclis Üyesi ve Adayları, Seçim Koordinasyon Kurulu Üyeleriyle birlikte, Çamlıpınar, Lale, Karaağa, Güngören, Çataloluk, Sarıdana, Karaçukur mahallelerinde vatandaşlarla bir araya geldi.

Vatandaşların yoğun ilgisinden memnun olan Deniz ve ekibi, sorunları dinledi, talepleri not aldı.

Deniz, yaptığı açıklamada, şunları söyledi:

“Ben ve Arkadaşlarım 2019 Ocak ayından beri aralıksız, Yaylalarımızda, en ücra kırsal Mahallelerimizin her sokağında, Merkezde devamlı sizlerleyim. Acı gününüzde cenazemizi beraber kaldırdık, hastalarımızı ziyaret edip şifalar diledik, askerlerimizi beraber uğurladık, çocuğu doğan, nişanı, düğünü olan kardeşimizin sevincini paylaştık. Dertlerinizi dinleyip, çözümler aradık. Evinizde, İşyerinizde, tarla ve bahçenizde sizlerle oturup, çayınızı içtik.

Şimdi de diyoruz ki; Mersin yaptıkları ile kendini gösterdi. Biz Anamur olarak da çok başarılı olacağımıza inandığımız çalışkan, özverili, genç ama deneyimli Meclis Üyesi Adayı Arkadaşlarımızla, Çok çalışarak sizlere hizmet edecek, Anamur’umuzu bulunduğu yerden çok daha ileri seviyelere çıkaracağız. Mersin Büyük Şehir Belediyemizle ortak çok büyük Projelerimizi, kırsal da ve merkezde en kısa zamanda hayata geçireceğiz. Bize güvenin bizleri iktidar yapın Anamur ve Mersin halkı kazansın, yani sizler kazanın’’ dedi.

#

SENDE YORUM YAZ