HaberMatik V3.2

logo

Cumhurbaşkanı’nın adı verilen Erdoğan Parkı 29 Ekim’de hizmete girecek

Cumhurbaşkanı’nın adı verilen Erdoğan Parkı 29 Ekim’de hizmete girecek

Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç, Esentepe mahallesinde yapılmakta olan ve meclis kararı ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın adını verildiği 135 dönümlük piknik ve mesire alanının 29 Ekim tarihine kadar tamamlamayı hedeflediklerini, 135 dönümlük piknik alanını 29 Ekim Cumhuriyet Bayramında Konserle açılışını yapacaklarını açıkladı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Mesire alanını incelemede bulunan Başkan Kılınç, çalışanlarla sohbet ederek, “Hafta sonu dahil çalışarak böyle güzel bir mesire alanı yapmak için gayret ediyorlar.” dedi.

Yapımı tamamlandığında bin kişinin aynı anda piknik yapabileceğini kaydeden Başkan Kılınç, üst düzey güvenlik tedbirleri alınarak bekçi, kamera ve giriş çıkış kontrolü hizmet verecek olan Recep Tayyip Erdoğan Piknik ve Mesire alanının ücretsiz olarak halkın hizmetine sunulacağını söyleyerek “vatandaşımızın Anamur’da gezebilecek, ailecek bir piknik yapacak yeri yoktu. Biz Sahil Projesini yaptık, Pullu Tabiat alanını Piknik ve Mesire alanı olarak düzenledik. Yine burayı da 29 Ekimde vatandaşın hizmetine açacağız. Gerek Anamur’lu vatandaşlarımız gerekse başka şehirlerden ilçemize gelen vatandaşlarımız yapılan hizmetlerden memnun oluklarını her fırsatta dile getiriyorlar.” şeklinde konuştu.

#

SENDE YORUM YAZ