HaberMatik V3.2

logo

CHP’nin adayları belli oldu

CHP’nin adayları belli oldu

CHP’nin Mersin Büyükşehir Belediyesi ve ilçe belediye başkan adayları belli oldu.

CHP’den yapılan açıklamaya göre, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, partisi tarafından tekrar aday gösterildi.

Anamur’da eski ilçe başkanı ve 2019 belediye başkan adayı Durmuş Deniz aday gösterilirken, Bozyazı’da ise eski ilçe başkanı Baykal Arıdeniz aday gösterildi.

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, yaptığı kısa açıklamada, partisinin yetkili kurullarına teşekkür ederken Anamur Belediye Başkan Adayı Durmuş Deniz ise yazılı bir açıklama yaparak şunları kaydetti:

“31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde partimizin kararıyla Cumhuriyet Halk Partisi Anamur Belediye Başkan Adayı olarak görevlendirildim.

Doğduğum günden beri sevdalısı olduğum şehrime hizmet için çıktığım bu yolda, marka kent Anamur’u inşa etmek en öncelikli hedefim. Büyük Anamur ailemizle birlikte, ailemizin her ferdine dokunarak marka kent Anamur’u hep birlikte inşa edeceğiz.

Birlik, beraberlik ve kardeşliğin olduğu, ayrışmanın olmadığı herkesin önce Anamur, öncü Anamur için çalışacağı büyük Anamur için geliyoruz!

Yarının marka kenti Anamur için, sen ben demeksizin biz diyerek hep birlikte çalışmalarımızı hızlandırıyoruz. Durmayacak, yorulmayacak, usanmayacağız. Her zaman söylediğim gibi benim kefilim de, referansım da sadece Anamur halkıdır.

2019 yılında beraber yola çıktığımız Mersin Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Vahap Seçer ile yeniden seçimlere girmenin mutluluğunu yaşıyorum.

Ayrıca bu süreçte Grup Başkanvekilimiz Mersin’in sorunlarını korkusuz dillendiren, Torosların yiğit evladı Mersin Milletvekilimiz Sn. Ali Mahir Başarır başta olmak üzere tüm milletvekillerimize, İl Başkanımız Sn. Koral Ömür’e ve özgür düşüncelerin sesi, yeniliğin ve yenilenmenin mimarı Genel Başkanımız Sn. Özgür Özel’e ve parti meclisi üyelerimize bizlere gösterdikleri inanç ve üzerimize yükledikleri sorumluluktan dolayı çok teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum.

Tarlada izi olmayanın, harmanda yüzü olmaz düşüncesiyle; vakit hep birlikte sokaklarda, gönüllerde iz bırakma vakti.

Anamur için geliyoruz!

Hazır mıyız Anamur?”

#

SENDE YORUM YAZ