logo

CHP İLÇE ÖRGÜTÜ YANGIN ZEDELERE YARDIM KAMPANYASI BAŞLATTI

CHP İLÇE ÖRGÜTÜ YANGIN ZEDELERE YARDIM KAMPANYASI BAŞLATTI

CHP Anamur İlçe Örgütü, Kadın ve Gençlik Kollarının başlattığı yardım kampanyasında   Aydıncıkta meydana gelen yangın nedeniyle evlerini, bahçelerini, seralarını, yurtlarını kaybeden vatandaşların bir nebze yaralarını sarmak adına seferber oldular.

CHP Anamur İlçe Başkanı Durmuş Deniz konu ile ilgili sosyal medya  hesabından yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; “ Meydana gelen yangında evini, ocağını, yuvasını, anılarını kaybeden bu insanlar bizim insanımız, komşumuz, akrabamız, bu insanlarımıza destek olmak ta boynumuzun borcu. Bu nedenle tüm Anamur halkından yardım kampanyamıza destek vermelerini, ellerini taşın altına koymalarını bekliyoruz. Bizim halkımız en zor anlarda birbirine destek vermesi ile vicdanı, merhameti ile bilinir. Aydıncık İlçesi’nde yangından zarar gören, vatandaşlarımız için kampanyamıza destek verilmesini  özellikle beyaz eşya, mutfak gereçleri,  Giysi, ev eşyası,  kuru erzak toplanacaktır.

Toplanan malzemeler için 05358486187 numarayla iletişim kurabilirsiniz. Büyük eşyaları belirttiğiniz yerden aldırabiliriz.

Destek ve duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ediyoruz. En büyük dileğimiz, yangınsız günlere kavuşmaktır”Dedi.

#

SENDE YORUM YAZ