HaberMatik V3.2

logo

Bozyazı’da İYİ Parti’den flaş Mehmet Türe kararı

Bozyazı’da İYİ Parti’den flaş Mehmet Türe kararı

İYİ Parti Bozyazı İlçe Başkanı Ali Duru, belediye başkan aday adaylarından Mehmet Türe’yi aday olarak belirlediklerini ve Genel Merkez’e ilettiklerini açıkladı.

Hiçbir gücün teşkilatın kararının üzerinde olamayacağını vurgulayan Duru, sosyal medyadan yaptığı açıklamada, şunları kaydetti:

“Bozyazı İYİ Parti İlçe Başkanı ve Yönetim Kurulu olarak 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan yerel seçimde Bozyazı Belediye Başkan adayı olarak İyi parti ilçe yönetimimiz tarafından  (Kamu oyu araştırmaları sonucu ile ) oy çokluğu ile MEHMET TÜRE ‘nin aday olması yönünde karar alınmıştır. Genel merkezin takdirine sunulmuştur.

Bozyazı’nın önümüzdeki 5 yıllık kaderine ancak Bozyazı halkı karar verir. İlçe teşkilatına  dahi gelmeyen  bazı  3-5 kendini siyasetçi gören  şahısların Bozyazı’yı ve partimizi uzaktan yönetmelerine , plan kurmalarına, Bozyazı halkımız ve İYİ Parti’ye gönül vermiş seçmenlerimiz  izin vermeyeceklerdir. Hiç bir güç teşkilatın ve halkımızın kararının üzerinde değildir. Bozyazı siyasetine Bozyazı halkı karar verir.”

#

SENDE YORUM YAZ