HaberMatik V3.2

logo

Bozyazı Belediyesinden Drenaj kanalı çalışmaları devam ediyor

Bozyazı Belediyesinden Drenaj kanalı çalışmaları devam ediyor

  Bozyazı Belediye Başkanı Mustafa Çetinkaya’nın talimatı ile İlçede bulunan yağmursuyu drenaj hatlarında başlatılan bakım ve temizlik çalışmaları son sürat devam ediyor.

Kaledibi Mahallesi Sırtlan Koyağı Mevkii’nde devam eden çalışmalarda süregelen zaman içerisinde farklı nedenlerle tıkanan hatların, her yağış sonrası bölgede yaşanan olumsuzlukların önüne geçmek adına yağmursuyu altyapı hatlarının, periyodik temizlik ve bakımı Beleye personellerince yapılıyor. Bozyazı Belediyesine ait personellerin yaptıkları planlama doğrultusunda ilçe genelinde altyapı hatları, menfez ve ızgaralar, yüksek basınçlı kanal temizleme aracıyla atık ve birikintilerden arındırılıyor.

  Yapılan çalışmaları titizlikle takip eden Belediye başkanı Mustafa Çetinkaya, “ Personellerimizce temizleme çalışmaları devam eden hat ve menfezlerde yağmur suyunun düzenli akışı sağlanarak; çevre ve insan sağlığı açısından tehdit oluşturan olumsuzlukların ortadan kaldırılması amaçlanıyor. Çetinkaya, “ Bozyazı Belediyesi olarak altyapı ve çevre temizliğine verdiğimiz önemi bundan sonraki süreçte de büyük bir titizlikle devam ettireceğiz.  Bozyazı için çalışıyoruz ”Dedi.

#

SENDE YORUM YAZ